آموزش پداگوژی

آموزش کاملا عملی توسط اساتید برتر کشور

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

صدور گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش پداگوژی

شهریه دوره آموزشیشهریه دوره عمومی با 30% تخفیفشهریه دوره خصوصی
شهریه دوره 4،500،000 تومان 7،000،000 تومان

راه های ثبت نام در مجتمع فنی سازان 

روش اول: واریز مبلغ 200,000 تومان به شماره کارت بانک ملی: 7347-3378-9919-6037 بنام آقای حمید سالاررضایی و فرستادن تصویر رسید واریزی به شماره واتساپ 09359293340

روش دوم: ارسال درخواست مشاوره از طریق فرم ثبت نام 

روش سوم: تماس از طریق تلفن ، واتساپ و یا مراجعه حضوری به محل آموزشگاه

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  دوره آموزش پداگوژی از 0 تا 100 همراه با مدرک معتبر فنی حرفه ای

  امروزه پداگوژی معنا و مفهوم بسیار گسترده‌ای دارد و در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در گذشته به معنای علم تربیت و مربیگری بوده است.  یادگیری و آموزش پداگوژی  کار آنچنان سختی نمی باشد که شما هنرجویان عزیز می توانید برای آموزش این مهارت می توانید با کارشناسان ما در آموزشگاه فنی سازان در ارتباط باشید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید :

   

  در دوره آموزش پداگوژی چه موضوعاتی تدریس می‌شود؟

  افرادی که قصد دارند به آموزش پداگوژی بپردازند بایستی یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشند این افراد بهتر است بدانند که در صورتی مدرک پداگوژی به آنها اعطا شود که توانایی و مهارت‌های لازم را داشته باشند و بتوانند یک سری دوره را پشت سر بگذارند. در طول تدریس و آموزش پداگوژی عناوین و موضوعات آموزشی متفاوتی وجود دارد‌ که در این دوره ابتدا توسط اساتید مجرب روش‌های مختلف آموزش، موارد درسی، نحوه ارزیابی و فناوری‌های موجود توضیح داده می‌شود. علاوه‌بر این روش‌های گوناگونی که شامل روابط کاری، نحوه محافظت، بهبود آموزش، ایمنی کار و غیره می‌باشد، شرح داده می‌شود.  کلیه این آموزش‌ها با توجه به نیاز‌های جامع ارائه داده می‌شود. به طور کلی موضوعات متنوع و متفاوتی در این دوره‌ها مطرح می‌شود. یکی از این موضوعات مهم و اصلی یادگیری مهارت‌های سخنوری است یعنی این که به افراد آموزش می‌دهند تا سخنان و تمامی مطالب خود را به بهترین شکل ممکن مطرح کنند. یکی دیگر از موضوعات متفاوت در این دوره آشنایی و یادگیری تکنیک و روش‌هایی برای جذب مخاطب می‌باشد. شما با ثبت نام و شرکت در دوره‌های آموزش پداگوژی می‌توانید به راحتی توسط به کارگیری از یک سری روش و تکنیک‌های خاص مخاطبان خود را به خوبی جذب کنید. آموزش مهارت‌های یادگیری موثر و مطلوب از دیگر موضوعاتی است که در این دوره‌ها مطرح می‌شود. بسیاری از افراد که علاقه‌مند به آموزش پداگوژی هستند هنگام انتخاب یک آموزشگاه خوب برای یادگیری و آموزش به صورت جامع به علت عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی، دچار شک و تردید می‌شوند و نمی‌توانند خوب تصمیم بگیرند‌. اما پیشنهاد ما این است برای آموزش پداگوژی به آموزشگاه فنی سازان مراجعه کنید و زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید. از دیگر موضوعات ارائه شده در این دوره‌ها می‌توان به مدیریت زمان در بحث آموزش اشاره کرد. در واقع به شما آموزش می‌دهند که در یک زمان تعیین شده مبحث مد نظر خود را تدریس کنید. علاوه‌بر این استفاده کردن از فناوری‌های مختلف در راستای بهبود آموزش از دیگر موضوعات ارائه شده در این دوره محسوب می‌شود.

   

  دریافت مدرک معتبر پداگوژی پس از پایان دوره :

  مدرک پداگوژی یکی از مدرک‌های پرطرفدار و محبوب سازمان فنی و حرفه‌ای محسوب می‌شود که به عنوان مدرک سرپرستی نیز شناخته می‌شود. دقت داشته باشید که برای ورود به دوره آموزش پداگوژی نیازی به ارائه مدارک تحصیلی از رشته‌های خاص نمی‌باشد. بنابراین هر فردی می‌تواند با داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم برای کسب مدرک در دور‌های آموزشی ثبت نام کند. این مدرک به عنوان یک مدرک مربیگری شناخته می‌شود که مدرسان برای بهبود مهارت‌های خود برای دریافت این مدرک اقدام می‌کنند. برخی از افراد با پداگوژی و گرفتن مدرک آن آشنایی ندارند و در مورد مزایای آن هیچ گونه اطلاعاتی ندارند. اما بهتر است بدانند این مدرک به نحوه مربیگری و آموزش افراد مربوط می‌شود. بیشتر آموزش‌ پداگوژی به صورت عملی و یک چهارم آن به صورت آزمون‌های کتبی می‌باشد. پس از این که فرد تمامی این آزموزن‌های کتبی و عملی را سپری کند به او مدرک پداگوژی داده می‌شود. دوره آموزش پداگوژی برای افرادی که قصد دارند مهارت‌ها و توانایی خو در زمینه‌های آموزشی ارتقا دهند بسیار مفید است. علاوه‌بر این برای افرادی که به تازگی معلم شده‌اند، بسیار کاربردی می‌باشد.

   

  مزایای شرکت در آموزشگاه فنی سازان برای آموزش پداگوژی

  با ثبت نام و شرکت در آموزشگاه فنی سازان برای یادگیری پداگوژی، از مزایای متعددی بهر‌ه‌مند خواهید شد که در ادامه این ویژگی‌ها و مزایا را به صورت جامع برای شما شرح می‌دهیم.

  توسط آموزشگاه مدرک معتبر به کار آموزان اعطا می‌شود: پس از گذراندن دوره‌های آموزش پداگوژی در آموزشگاه فنی سازان، از سمت آموزشگاه برای کار آموزان مدرک اعطا می‌شود. این مدرک برای آنها مزایای و کاربرد زیادی خواهد داشت. توجه داشته باشید که تمامی مدرک‌های این آموزشگاه معتبر می‌باشد.

   آموزش‌های پداگوژی توسط بهترین مربیان و اساتید ارائه داده می‌شود: آموزشگاه فنی سازان دارای یک تیم از بهترین اساتید و مربیان پداگوژی است. که افراد بدون نگرانی می‌توانند در این آموزشگاه ثبت نام کنند و از حرفه و مهارت‌های زیاد این مربیان بهره‌مند شوند. شما نیز می‌توانید برای بهبود و ارتقای سطح مهارت‌های خود به این آموزشگاه مراجعه کنید و در کمترین زمان ممکن آموزش‌های لازم را فرا گیرید.

  یادگیری اصول پداگوژی به صورت کامل و جامع: با توجه به این که تمامی دوره‌های آموزشی، آموزشگاه فنی سازان به عنوان دوره‌های کامل و کاربردی شناخته شده است. بنابراین افراد می‌توانند تمامی اصول پداگوژی را یاد بگیرند. آموزشگاه فنی سازان یکی از برترین آموزشگاه‌ها برای فراگیری آموزش‌ پداگوژی محسوب می‌شود.

  هزینه مناسب و مقرون به صرفه آموزشگاه: از دیگر مزایای مهم آموزشگاه فنی سازان می‌توان به قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن اشاره کرد. برخی از افراد تصور می‌کنند که آموزشگاه‌ها بابت آموزش در زمینه ‌هایی مختلف هزینه‌های زیادی را از آنها دریافت می‌کنند. اما این آموزشگاه نسبت به آموزشگاه‌های دیگر قیمت بسیار مناسبی را برای متقاضیان در نظر گرفته است. در واقع می‌توان بدون پرداخت کردن هزینه‌های زیاد در این آموزشگاه ثبت نام کرد.

   

  مفهوم آموزش پداگوژی

  روش‌ها و تکنیک‌های آموزش پداگوژی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. افراد اگر از روش‌های مناسبی برای یادگیری استفاده کنند در کمترین زمان ممکن به بیشترین نتیجه و بازدهی خواهند رسید. پداگوژی به یک سری از روش‌ها اطلاق می‌شود که یک مربی به صورت نظری و عملی آنها را آموزش می‌دهد. این مسئله ابتدا توسط یک مربی مورد بررسی قرار گرفت و تاثیر فرهنگ و سبک‌های یادگیری نیز مورد ارزیابی و مطالعه قرار گرفت. اهمیت آموزش پداگوژی در این است که یادگیری را برای افرادی که قصد دارند آموزش ببینند بسیار راحت و ساده می‌کند و باعث می‌شود تا فضای کلاس درس بسیار پر بازده شود. در آموزش پداگوژی، نحوه تدریس به صورت جامع به افراد آموزش داده می‌شود که افراد در حال آموزش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین افراد مهارت و استعدادهای لازم را به دست می‌آورند. پداگوژی شامل چهار زیر مجموعه می‌باشد که در ادامه هر یک از آنها را به صورت کامل و جامع برای شما شرح می‌دهیم.

  1- پداگوژی اجتماعی:

  آموزش در این بخش مهارت‌ها و دانش اجتماعی را بهبود می‌بخشد. که توسط این روش افراد متوجه توانایی و استعدادهای ذاتی خود خواهند شد. این استعداد بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است و منبع مهمی برای انجام کارهای شگفت انگیز محسوب می‌شود. بنابراین افراد می‌توانند با یکدیگر  روابط معنا داری را ایجاد کنند که باعث می‌شود مشکلات و مسائلی که امکان دارد در روابط به وجود بیاید را حل کنند.

  2- پداگوژی منتقدانه:

  در این روش دیدگاه‌های قانونی و هنجاری تشکیل می‌شوند. دیدگاه مردم به مسائلی که منجر به اعمال قدرت و یا ظلم می‌شود منتقدانه می‌گردد. با این ایده افراد به چالش کشیده می‌شوند و نظرات متفاوتی مطرح می‌شود. این مسئله سبب می‌شود که محیط آموزشی پویا شود.

  3- پداگوژی مسئولیت‌های فرهنگی:

  در این روش افراد اطلاعات و تجربیات قبلی خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. در واقع جنبه‌های متفاوتی از دستاوردهای محققان مورد بررسی قرار می‌گیرد و همچنین از آنها بابت نظرات و هویت حمایت می‌شود.

  4- پداگوژی سقراطی:

  این بخش مهارت‌های اجتماعی افراد را برای داشتن یک زندگی خوب و فوق العاده بهبود می‌بخشد.با استفاده از آموزش پداگوژی سقراطی، مربیان و اساتید تنها دانش پژوهان را همراهی می‌کنند.

  سخن پایانی

  در این مقاله به بررسی آموزش پداگوژی پرداختیم و آن را به صورت جامع و کامل برای شما عزیزان شرح دادیم. همانطور که در مطالب قبلی هم ذکر شد برای یادگیری پداگوژی بایستی در یک آموزشگاه مناسب ثبت نام کرد که از میان آموزشگاه‌های موجود آموزشگاه فنی سازان بهترین گزینه محسوب می‌شود. با یادگیری و آموزش پداگوژی سطح توانایی و مهارت‌های شما افزایش پیدا می‌کند.