بهترین-راه-آموزش-تعمیرات-پکیج

بهترین راه آموزش تعمیرات پکیج

بهترین راه آموزش تعمیرات پکیج شرکت در دوره های آموزشی در آموزشگاه فنی سازان است.آموزش تعمیر پکیج یکی از دوره های پرطرفدار دهه های اخیر است.قبل از توضیح در مورد این دوره های آموزشی و نحوه برگزاری آن با این دستگاه و شرایط بازار کار آن آشنا می شویم.

یکی از بهترین سیستم‌ های گرمایشی، پکیج می باشد. این دستگاه به دلیل راندمان بالا در ایجاد گرمایش در اکثر خانه‌ های امروزی یافت می‌ شود. اما این دلیل نمی ‌شود که به هیچ وجه دچار خرابی نشود و برای صاحب خانه مشکل ایجاد نکند. در واقع دلایل زیادی برای خراب شدن پکیج وجود دارد که در نهایت کاربر را به تعمیر و سرویس آن مجبور می ‌کند. به همین دلیل همیشه نیاز به وجود متخصص و فنی کار، جهت تعمیرات و رفع ایرادات پکیج احساس می ‌شود. از این رو افراد زیادی برای متخصص شدن در این حرفه، در دوره‌ های آموزش تعمیرات پکیج شرکت می ‌کنند تا نیاز مصرف کنندگان را بر طرف نمایند و از سویی، دستمزد مناسبی نصیبشان شود. در ادامه به معرفی و توضیح شرایط بازار کار این شغل می پردازیم.

پیشنهاد ما: دوره عملی آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری 

بازار کار تعمیرات پکیج چگونه است؟

سیستم های گرمایشی پکیج ممکن است بر اثر نشتی در لوله‌ ها، افت فشار، ایجاد رسوب در لوله و اطراف شمعک، سوراخی منبع انبساط و …. دچار خرابی شوند و مصرف کنندگان را در روزهای سرد سال خسته کنند. از این رو برای تعمیر پکیج و رها شدن از مشکلاتی نظیر گرم نشدن آب، خاموش شدن پکیج و ده‌ ها مشکل دیگر بی شک به تعمیرکارانی خبره نیاز خواهد شد؛ تعمیرکارانی که بتوانند با مهارت و دانشی که در دوره‌ های آموزش تعمیر پکیج کسب نموده اند، مصرف کنندگان را از این خرابی ها که گرفتارش شده اند نجات دهند. با این تفاسیر لازم است بگوییم که بازار کار این متخصصان در کل سال به ویژه در روزهای سرد سال، گرم است و افرادی که به دنبال شغلی مناسب و پردرآمد هستند می ‌توانند با شرکت در دوره‌ های آموزش تعمیرات پکیج به یک متخصص تبدیل شوند و کسب درآمد کنند.

مقاله مرتبط: علت گرم نکردن آبگرمکن دیواری

شرکت در دوره ‌های آموزش تعمیر پکیج در آموزشگاه فنی سازان

هنرجویانی که به حرفه ‌ی تعمیرات پکیج علاقه مند هستند و می‌ خواهند در یک آموزشگاه معتبر، دوره‌ ی آموزش تعمیرات پکیج را زیر نظر اساتید برتر به صورت عملی و تئوری طی کنند؛ پس به آموزشگاه فنی سازان مراجعه کنند. این مرکز با ارائه مدارک معتبر بین المللی، راه را برای هنرجویان جهت ورود به بازار کار تعمیرات پکیج دیواری نیز باز خواهند کرد.

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنی سازان

 • آموزش سرویس کاری و تعمیرات انواع پکیج ها از جمله بوتان، ایران رادیاتور، گلدیران و دیگر برندها
 • آموزش تعمیر پکیج فن دار و بدون فن
 • آموزش تعمیر پکیج دیواری تک مبدل و دو مبدل
 • آموزش عملکرد و مکانیزم اجزا و قطعات پکیج
 • آموزش عیب یابی قطعات پکیج از جمله برد الکترونیکی، کندانسور، ترموستات، فن و ..
 • معرفی انواع پمپ پکیج های مختلف موجود در بازار
 • آموزش کار با ابزار و تجهیزات مورد نیاز جهت تعمیر پکیج
 • آموزش رفع گریپاژ پمپ سیرکولاتور
 • آموزش رسوب زدایی مبدل اصلی و مبدل ثانویه پکیج
 • آموزش رسوب زدایی مبدل های دو منظوره و تک منظوره پکیج
 • معرفی انواع شیر برقی گاز پکیج در بازار
 • و…

تمامی آموزش های تعمیر پکیج به صورت عملی و گام به گام بوده و هنرجویان زیر نظر متخصصان و اساتید برتر، تمامی مراحل تعمیر پکیج از صفر تا صد را فرا خواهند گرفت.

رفع کلیه مشکلات پکیج دیواری

در صورتی که می ‌خواهید در شغل تعمیر پکیج، به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید؛ پس باید تمامی مهارت ‌های لازم جهت سرویس، عیب یابی و تعمیر و همچنین تعویض قطعات پکیج را در بالاترین سطح یاد بگیرید. یک تعمیرکار حرفه ای باید توانایی رفع کلیه ی مشکلات پکیج از جمله افت فشار پکیج دیواری، روشن نشدن شعله پکیج، خاموش شدن ناگهانی پکیج، سرد و گرم شدن آب در پکیج، رسوب گیری پکیج، گرم نشدن آب پکیج، صدای غیر طبیعی پکیج، لرزش پکیج و … را داشته باشد. از این رو باید در یک آموزشگاه معتبر شرکت کرده تا کلیه مباحث آموزش تعمیر پکیج را صفر تا صد فرا بگیرد.

اکنون در صورتی که شما به دنبال یک مرکز آموزشی معتبر جهت یادگیری نحوه سرویس، عیب یابی و تعمیر پکیج می ‌گردید؛ ما به شما آموزشگاه فنی سازان را پیشنهاد می ‌دهیم. آموزشگاه فنی سازان با سالها تجربه موفق در زمینه آموزش هنرجویان نصب و تعمیرات پکیج توانسته نقش بزرگی را در بازار حرفه ای این رشته بازی کند. دوره های آموزشی آموزشگاه فنی سازان همگی حضوری، عمیلی، کاربردی، صفر تا صد و به زبان ساه بوده و هر فردی حتی بدون هیچ پیش زمینه ای می تواند در این دوره ها شرکت کند.

دوره های جامع آموزش فنی و حرفه ای آموزشگاه فنی سازان به عنوان بزرگترین و مجهزترین آموزشگاه فنی و حرفه این تهران، مزیت های ویژه ای دارد. از جمله این ویژگی ها می توان به ضمانت یادگیری، پشتیبانی پس از دوره، مدرک معتبر تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای و اساتید مجرب اشاره کرد. با شرکت در این دوره ها آینده خود را تضمین کنید.

guest
0 دیدگاه
بازخورد درون متنی
مشاهده همه نظرات