آموزش تعمیرات ماشین های اداری

آموزش عملی توسط اساتید مجرب

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

کارگاه های با تجهیزات مخصوص بازار کار

ثبت نام کنید

سرفصل های دوره تعمیرات ماشین های اداری

 • 1. آموزش تعمیرات انواع پرینتر لیزری و اصول کار آنها
 • 2. آموزش تعمیرات انواع پرینتر جوهر افشان ،اصول کار و رفع ایراد آنها
 • 3. آموزش تعمیرات انواع پرینتر سوزنی و چاپگرهای بانکی و نحوه کارکردن و رفع ایراد آنها
 • 4. آموزش تعمیرات انواع فکس
 • 5. آموزش تعمیرات انواع اسکنر
 • 6. آموزش تعمیرات انواع پرینترهای چند کاره
 • 7. نصب و راه اندازی انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان و سوزنی
 • 8. نصب و راه اندازی انواع دستگاه چند کاره
 • 9. شناسایی انواع موتور الکتریکی شامل استپ موتور سروو موتور و موتورهای DC و نحوه کارکرد آنها در ماشینهای اداری
 • 10. شناسایی قطعات و مکانیزم کارکرد فیوزینگ در چاپگرهای لیزری
 • 11. اصول عیب یابی انواع پرینتر و دستگاه های چند کاره و شناسایی کدهای خطای آنها
 • 12. اصول تخصصی باز و بسته نمودن انواع پرینتر لیزری و جوهر افشان و سوزنی و دستگاههای چند کاره
 • 13. شناسایی انواع کارتریج و کد فنی آنها
 • 14. اصول شارژ انواع کارتریج لیزری و جوهر افشان
 • 15. رفع ایراد کارتریج و شناسایی قطعات مربوط به آن
 • 16. آموزش تعمیرات فکس های اداری و بایگانی
 • 17. آموزش تعمیرات فکس های رو میزی
 • 18. آموزش تعمیرات فکس های فیدر دار (کشنده کاغذ)
 • 19. آموزش تعمیرات دستگاههای فتوکپی آنالوگ و دیجیتال
 • 20. آموزش تعمیرات فتوکپی های فینیشر دار و سرعت بالا
 • 21. آموزش تعمیرات کپی های شارپ ، آفیشیو ، مینولتا و ...
 • 22. آموزش تعمیرات فینیشر کاغذ و منگنه و....
 • 23. آموزش تعمیرات کشنده های کاغذ (کشنده های سینی دستی ،سینی بغل ،کشنده های کاستهاو کشنده های فیدر )
 • 24. شناسایی قطعات الکترونیکی و عیوب عمومی انها
 • 25. شناسایی و رفع ایراد دستگاه های کپی از روی چاپ آنها
 • 26. نحوه اتصال دستگاه کپی به سیستم
 • 27. سورس کامل کدهای کپی های شارپ و مینولتا و آفیشیو

تعرفه ثبت نام در دوره تعمیرات ماشین های اداری

شهریه دوره آموزشیشهریه دوره عمومی با 30% تخفیفشهریه دوره خصوصی
شهریه دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری2.900.000 تومان4.800.000 تومان

راه‌های ثبت نام در دوره‌های آموزشی

مجتمع فنی سازان

روش اول: واریز مبلغ 100,000 تومان به شماره کارت بانک پاسارگاد: 4223 - 7402 - 2910 - 5022 بنام آقای داود کامرانی مقصود و  فرستادن تصویر رسید واریزی به شماره واتساپ 09359293340

روش دوم: ارسال درخواست ثبت نام از طریق فرم ثبت نام (حداکثر تا 24 ساعت بعد از ارسال فرم با شما تماس گرفته خواهد شد.).

روش سوم: تماس با شماره های زیر و یا مراجعه حضوری به محل آموزشگاه

آدرس آموزشگاه: تهران _ میدان انقلاب _ ابتدای خیابان آزادی _ بین خیابان جمال‌زاده شمالی و خیابان والعصر  (بعد از قنادی سعید) _ بن بست یاراحمدی _کوچه لاله _ پلاک 2

شماره های تماس:

0941 021-6690 1389 021-6690

0459 021-6647 340 0935-9293

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  نظرات کارآموزان

  آیا مدرک معتبر است؟

  مدرک آموزشگاه داده میشود و در صورت تمایل کارآموزان معرفی به فنی و حرفه ای انجام خواهد شد.

  مدت دوره چند ساعت می باشد؟

  تا زمانی که خود کارآموزان از لحاظ فنی و تئوری به حد قابل قبول رسیده باشند

  در یک روز برگزار می شود یا چند روز؟

  کلاس ها هم به صورت مدت دار و هم یک روزه برگزار میشود. ویژه کارآموزهای شهرستان و شاغلین

  آیا خوابگاه تدارک دیده اید برای افرادی که از شهرستان شرکت می کنن؟

  خوابگاه هم تدارک دیده شده است.

  آموزش تعمیرات ماشین های اداری

  امروزه کمترین اداره ای را می توان یافت که در آن از ماشین های اداری استفاده نشود. تمام ادارات به خصوص مراکز آموزشی حداقل به یک نوع ماشین اداری نیازمند هستند. ماشین های اداری شامل انواع دستگاه های پرینتر، دستگاه فکس، دستگاه اسکنر، دستگاه کپی و دستگاه های چندکاره می باشند.

  شغل تعمیرات ماشین های اداری از شغل های پردرآمد و فعال بازار کار است. البته این به شرطی است که فرد انجام انواع تعمیرات را به شکل اصولی آموزش دیده باشد. در ادامه به صورت عمیق تری به بررسی این حرفه می پردازیم.

  بازار کار تعمیرات ماشین های اداری

  همانطور که اشاره کردیم استفاده از ماشین های اداری در شرکت ها و سازمان ها بسیار رایج است. از طرفی این ماشین ها دائم در حال کار هستند و حجم کاری بالایی را به خصوص در مراکز آموزشی به دوش می کشند. به همین دلیل بروز ایراد و اشکال در این ماشین های اداری و نیاز به شارژ یا تعویض کارتریج در آنها بسیار رایج است. تعمیرکاران متخصص تعمیرات ماشین های اداری هر روزه سفارشات زیادی را برای تعمیر این ماشین های اداری دریافت می کنند. به دلیل استفاده رایج از این ماشین های اداری بازار کار تعمیرات این ماشین های اداری نیز بسیار فعال است.

  درآمد تعمیرات ماشین های اداری

  درآمد هر شغلی را وضعیت بازار کار آن شغل تعیین می کند. به دلیل فعال و پرتکاپو بودن بازار کار تعمیر ماشین های اداری و همچنین تخصصی بودن، دستمزد این شغل بالاست و متخصصان تعمیرات ماشین های اداری همیشه از میزان درآمد و سفارشاتی که دریافت می کنند بسیار راضی هستند. همچنین به دلیل گسترده بودن حوزه کاری یک تعمیرکار ماشین های اداری، آینده این شغل کاملا امن و تضمین شده می باشد.

  سرمایه لازم برای شروع شغل تعمیرات ماشین های اداری

  برای شروع به کار در شغل تعمیرات ماشین های اداری باید ابتدا آموزش ببینید. این آموزش می تواند در کلاس های خصوصی یا عمومی صورت بگیرد. هزینه این آموزش در برابر مهارتی که به دست می آورید بسیار ناچیز است. مبلغ کلاس ها در جدول بالای همین صفحه آمده است.

  بعد از این دوره باید وسایل و ابزار لازم برای شروع به کار را تهیه کنید و سپس وارد بازار کار شوید. بنابراین سرمایه لازم برای ورود به بازار کار در رشته تعمیرات ماشین های اداره محدود به هزینه آموزش و تهیه ابزار لازم می باشد.

  آموزش تعمیرات پرینتر

  آموزش تعمیرات پرینتر از مهمترین بخش های آموزش تعمیرات ماشین های اداری می باشد زیرا پرینتر از پرکاربردترین و رایج ترین انواع ماشین های اداری به حساب می آید. بعد از شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری قادر خواهید بود انواع پرینتر را در انواع برندهای مختلف عیب یابی و تعمیر کنید. آموزش ها در این قسمت کاملا عملی و کاربردی خواهند بود.

  آموزش تعمیرات دستگاه کپی

  یکی دیگر از دستگاه های پرکاربرد در بین ماشین های اداری به خصوص در مراکز آموزشی دستگاه کپی است. آموزش تعمیرات انواع دستگاه کپی بخشی از دوره جامع آموزش تعمیرات ماشین های اداری در آموزشگاه فنی سازان است. در این بخش شما تست، عیب یابی و تعمیر و یا تعویض انواع قطعات مختلف دستگاه کپی و شارژ یا تعویض کارتدیج را به صورت اصولی آموزش خواهید دید.

  آموزش تعمیرات اسکنر

  انواع مختلفی از دستگاه های اسکنر در بازار موجود است. از جمله انواع اسکنر می توان به دستگاه اسکنر تخت، اسکنر اسناد، اسکنر عکس، اسکنر دستی و اسکنر قابل حمل اشاره کرد. یک متخصص تعمیرات اسکنر باید قادر باشد انواع اسکنر را عیب یابی و تعمیر کند. در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در آموزشگاه فنی سازان تعمیر انواع دستگاه اسکنر را به طور عملی آموزش خواهید دید.

  آموزش تعمیرات دستگاه فکس

  یکی دیگر از دستگاه های مهم و البته با کاربردی کمتر نسبت به دستگاه کپی و پرینتر دستگاه فکس است. کاربرد این دستگاه ها در حال حاضر با وجود دستگاه اسکنر و امکان ارسال عکس های دیجیتالی کمی محدود شده و معمولا قابلیت فکس را به عنوان یک قابلیت اضافی در کنار ماشین های اداری دیگر اضافه می کنند. البته شما تعمیر دستگاه فکس را در دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری به طور کامل آموزش خواهید دید و روی آن مسلط خواهید شد.

  تعمیرات ماشین های اداری در فنی سازان

  آموزشگاه فنی سازان یکی از بزرگترین و مجهزترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در تهران می باشد که به آموزش بیش از 50 رشته مختلف فنی حرفه ای از جمله آموزش تعمیرات ماشین های اداری می پردازد.

  این آموزشگاه با بهره گیری از برترین اساتید تهران که خود سال ها در بازار کار حرفه تعمیرات ماشین های اداری مشغول هستند توانسته با انتقال تجربه به شکل اصولی کارآموزان زیادی را برای بازار کار آماده کند.

  کارگاه های این آموزشگاه کاملا مجهز به آخرین ابزار و تجهیزات روز بازار کار هستند و کارآموزان کار با دستگاه ها و تعمیر آنها را با دستان خود در کلاس تمرین می کنند.

  پس از دوره نیز یک مدرک رسمی و بین المللی به کارآموزان اعطاء می شود. بوسیله این می توانید پروانه کسب بگیرید و آن را به تمام شرکت های خصوصی و دولتی ارائه کنید. از طرفی این مدرک قابل ترجمه بوده و با آن می توانید برای کسب ویزای کاری و مهاجرت به خارج از کشور نیز اقدام کنید.

  همچنین آموزشگاه فنی سازان با ارائه ضمانت یادگیری و پشتیبانی نامحدود پس از دوره از کارآموزان از لحظه ثبت نام تا تبدیل شدن به یک متخصص حمایت و پشتیبانی می کند.

  آموزش تعمیر انواع برندهای ماشین های اداری

  یک تعمیرکار ماشین های اداری قادر خواهد بود پس از شرکت در دوره تعمیرات ماشین های اداری در آموزشگاه فنی سازان انواع ماشین های اداری را عیب یابی و تعمیر کند. بنابراین فردی که از آموزشگاه فنی سازان مدرک پایان دوره دریافت می کند قادر است موارد زیر را آموزش می بیند.

  • آموزش تعمیر انواع برندهای مختلف دستگاه پرینتر شامل آموزش تعمیرات پرینتر اچ پی، آموزش تعمیرات پرینتر کانن، آموزش تعمیرات پرینتر سامسونگ و آموزش تعمیرات پرینتر ایپسون
  • آموزش تعمیر انواع برندهای مختلف دستگاه اسکنر شامل آموزش تعمیرات اسکنر کانن، آموزش تعمیرات اسکنر اچ پی، آموزش تعمیرات اسکنر بوش و آموزش تعمیرات اسکنر ای ویژن
  • آموزش تعمیر انواع برندهای مختلف دستگاه کپی شامل آموزش تعمیرات دستگاه کپی شارپ، آموزش تعمیرات دستگاه کپی کانن، آموزش تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ، آموزش تعمیرات دستگاه کپی اچ پی، آموزش تعمیرات دستگاه کپی برادر
  • آموزش تعمیر انواع برندهای مختلف دستگاه فکس شامل آموزش تعمیرات دستگاه فکس پاناسونیک، آموزش تعمیرات دستگاه فکس برادر و آموزش تعمیرات دستگاه فکس کانن
  guest
  0 دیدگاه
  بازخورد درون متنی
  مشاهده همه نظرات