آموزش MBA

آموزش کاملا عملی توسط اساتید برتر کشور

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

صدور گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش MBA

شهریه دوره آموزشیشهریه دوره عمومی با 30% تخفیفشهریه دوره خصوصی
شهریه دوره 25.000.000 تومان 35.000.000 تومان

راه های ثبت نام در مجتمع فنی سازان 

روش اول: واریز مبلغ 200,000 تومان به شماره کارت بانک ملی: 7347-3378-9919-6037 بنام آقای حمید سالاررضایی و فرستادن تصویر رسید واریزی به شماره واتساپ 09359293340

روش دوم: ارسال درخواست مشاوره از طریق فرم ثبت نام 

روش سوم: تماس از طریق تلفن ، واتساپ و یا مراجعه حضوری به محل آموزشگاه

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  سرفصل های دوره آموزش MBA

  • 1. آموزش مبانی کسب و کار در دوره جامع MBA
  • 2. آموزش نحوه رفتار سازمانی
  • 3. آموزش اقتصاد کاربردی
  • 4. آموزش فن بیان و تقویت آن
  • 5. آموزش بازاریابی و تقویت بازاریابی
  • 6. آموزش حقوق کسب و کار
  • 7. آموزش استراتژی و برنامه ریزی
  • 8. آموزش کوچینگ
  • 9. آموزش مالی برای مدیران غیر مالی
  • 10. آموزش مذاکرات حرفه ای
  • 11. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • 12. آموزش کارآفرینی
  • 13. آموزش بیزینس اتیکت
  • 14. آموزش مدیریت فروش
  • 15. آموزش مدیریت منابع انسانی
  • 16. آموزش تحقیقات بازاریابی
  • 17. آموزش مدیریت برند و تبلیغات
  • 18. آموزش تفکر استراتژیک
  • 19. آموزش اجرای استراتژیک
  • 20. آموزش کنترل استراتژیک

  دوره MBA ( اساتید مجرب + مدرک وزارت علوم )

  رشته MBA از پرطرفدارترین رشته‌هایی است که امروزه افراد زیادی به یادگیری آن می‌پردازند. این رشته انقدر ارزشمند و معتبر است که اگر بتوانید در آن موفق شوید حتما به درامد‌های بسیار بالا دست خواهید یافت. همانطور که در جریان هستید برای اینکه بتوانید در هر زمینه‌‌ای فعالیت کنید بایستی دانش و مهارت لازم در آن زمینه را داشته باشید. این بدان معنا است که اگر شما قصد دارید در این زمینه فعالیت کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. در ابتدا لازم است که دوره آموزش رشته MBA  را پشت سر بگذارید. اما قبل از هرچیزی لازم است بدانید که رشته MBA یک رشته دانشگاهی است. اما آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای نیز در زمینه ارائه آموزش رشته MBA  فعالین می‌کنند. اگر کمی با خود بیندیشید متوجه می‌شوید که داشتن یک مدرک تحصیلی کل ماجرا نیست. بلکه شما برای این که بتوانید در یک کسب و کار موفق شوید بهتر است به جای دریافت مدرک تحصیلی بیشتر روی  یادگیری آن رشته تمرکز کنید. مطمعنا مراکز آموزشی همواره انتخاب مناسب‌تری به شمار می‌آیند. زیرا هدف این نوع آموزشگاه‌ها آموزش تخصصی رشته MBA  است. اگر می‌خواهید که در زمینه مدیریت ‌که همان رشته MBA است فعالیت کنید اما در رابطه با آموزش آن دانشی ندارید، در ادامه این مطلب جهت کسب اطلاعات جامع در این زمینه همراه ما باشید.

   

  رشته MBA چیست؟

  افرادی که به یادگیری این رشته می‌بپردازند، جز آن دسته از افرادی هستند که به شغل مدیریت کسب و کار ها علاقمند هستند. این بدان معنا است که گرایش این رشته به سمت مدیریت کسب و کار‌های مختلف می‌باشد. اگر کمی به کسب و کار‌های امروزی بنگرید متوجه می‌شوید که تمامی کسب و کار‌ها به یک مدیر عامل متخصص و ماهر نیازمند هستند. مهارت‌های رشته MBA بسیار متنوع و زیاد هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به مهارت‌های حسابداری، بازاریابی، تحلیل داده‌ها، اقتصاد، امور دارایی، رهبری، اصول اخلاق کسب و کار، اصول استراتژی کسب و کار، مهارت‌های ارتباطات با کارمندان یا شرکای تجاری اشاره نمود. افراد در رشته مدیریت کسب و کار، مهارت‌های بسیار زیادی کسب می‌کنند به همین دلیل می‌توان گفت که این رشته از بازار کاری بسیار خوبی برخودار است. به همین علت افرادی که در زمینه مدیریت کسب و کار فعالیت می‌کنند از درآمد بسیار بالایی برخوردار هستند.  این مورد را می‌توان از مزایای بسیار خوب این شغل دانست.

   

  بازار کار رشته MBA

  همانطور که گفتیم رشته AMB دارای بازار کار خوبی است و از درآمد بسیار بالایی برخوردار است. در اینجا قصد داریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم. اگر کمی دقت باشید مطمعن متوجه شده‌اید که مدیریت در هرکاری حرف اول را می‌زند. برای مثال مدیریت یک مدرسه بدون داشتن مدیر امکان پذیر نیست. همین مورد سبب شده است که کسی و کارهای امروزی نیز نیازمند مدیر عامل باشند. تمامی مشاغل امروزی به یک فرد مدیر عامل خوب و متخصص نیاز دارند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت که نیاز جامعه به این شغل بسیار زیاد است. به همین دلیل این شغل را می‌توان یکی از مشاغلی معرفی نمود که از بازار کار خوب و درآمد بسیار بالایی برخوردار است. یعنی شما با فعالیت در این رشته می‌توانید به کسب درآمد بسیار بالایی دست و یابی و از شغل مورد نظر خود لذت ببرید. اما سوالی که در اینجا در ذهن بسیاری از افراد به وجود می‌آید این است که چطور می‌توان وارد این زمینه شغلی شد؟ قبل از هرچیزی بهتر است بدانید، برای اینکه بتوانید وارد بازار این کار شوید. در ابتدا لازم است که آموزش‌های مربوط به این رشته را در آموزشگاه‌های معتبر بگذرانید. اگر شما نیز قصد دارید که در این زمینه شغلی فعالیت کنید اما در رابطه با آموزش آن اطلاعاتی ندارید.

   

  آموزش رشته MBA :

  برای اینکه بتوانید در شغل مدیریت کسب و کار فعالیت کنید نیازمند دانش و آموزش مربوط به این شغل می‌باشید. و برای یادگیری این آموزش‌ها باید به آموزشگاه معتبر و مرتبط از جمله آموزشگاه فنی سازان مراجعه کنید. در آموزش رشته mba صفر تا صد آموزشات مربوطه به متقاضیان آموزش داده می‌شود. البته بهتر است بدانید که شرکت در دوره آموزش رشته MBA برای افرادی که می‌خواهند وارد شغل مدیریت کسب و کار شوند لازم و ضروری است. زیرا مطمعنا هیچ یک از افراد در رابطه با مدیریت کسب و کار، مدیریت بخش حسابداری، مدیریت بازاریابی اطلاعاتی ندارند و برای اینکه بتوانند این مهارت‌ و دانش‌ها را در بر گیرند شرکت در دوره آموزش رشته MBA لازم و ضروری می‌باشد. آموزش‌های مربوط به این رشته در اموزشگاه‌های معتبر و رسمی که زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، برگذار می‌شود. این اموزشگاه‌ها در پایان دوره آموزش به متقاضیان مدرک معتبر اهدا می‌کنند و آن‌ها را برای ورود در این شغل راهنمایی و هدایت می‌کنند. این رشته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا در صورتی که در دوره آموزش مربوط به آن شرکت نمایید اموزش‌های لازم را فرا خواهید گرفت. و می‌توانید به عنوان یک مدیر عامل کسب و کار فعالیت کنید و به درآمد بالا دست یابید.

   

  آموزش MBA در آموزشگاه فنی سازان :

  امروزه تعداد مراکز و آموزشگاه‌هایی که در زمینه آموزش رشته MBA  فعالیت می‌کنند، بسیار زیاد است. به همین علت افراد در انتخاب آموزشگاه مناسب با مشکل مواجه می‌شوند. آموزشگاه فنی سازان همواره با داشتن بهترین ویژگی‌ها و بهترین مزایا جز بهترین مراکز آموزشی می‌باشد. آموزشگاه فنی سازان دارای اساتید باتجربه و بسیار ماهر است که در زمینه ارائه آموزش رشته MBA  فعالیت می‌کنند. این مورد را می‌توان یکی از مزایای بسیار خوب شرکت در دوره‌های آموزش آموزشگاه فنی سازان دانست. همچین آموزشگاه فنی سازان آموزش‌های مربوطه را با بالاترین کیفیت به هنرجویان ارائه می‌دهد. علاوه بر آن هزینه آموزش در این آموزشگاه بسیار مناسب است یعنی شما آموزش‌های تخصصی را می‌توانید با هزینه بسیار مناسب در این آموزشگاه فرا گیرید. یکی دیگر از مزایای بسیار خوب این آموزشگاه این است که در پایان دوره آموزش به متقاضیان مدرک معتبر از سوی سازمان فنی حرفه ‌ای اهدا می‌کند. برای افرادی که قصد دارند در زمینه مدیریت کسب و کار فعالیت کنند وجود این مدرک کاملا ضروری است. پس می‌توان گفت که شرکت در دوره آموزش رشته MBA  در آموزشگاه فنی سازان همواره دارای مزایای بسیار خوبی است. شما با شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی در این آموزشگاه می‌توانید از این مزایای بسیار خوب بهره مند شوید و وارد بازار کار مدیریت کسب و کار‌های مختلف شوید. اگر شما نیز به دنبال یک آموزشگاه معتبر و مناسب برای یادگیری آموزش رشته MBA هستید ما آموزشگاه فنی سازان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  با درنظر گرفتن این آموزش چگونه می توان مهارت کافی در این زمینه را بدست آوریم؟ و مخاطب دوره ام بی ای چه کسانی هستند؟

  مدیران رده میانی و رده بالایی که هدف اصلی آنها بهره برداری از به روز ترین روش های علمی و کاربردی مدیریت کسب و کار خود هست می‌توانند از دوره های  MBA استفاده کنند. کسانی که به فکر کار آفرینی و کسب و کار جدید هستند باید دوره ی آموزشی MBA را به عنوان پیش درآمد مهم بگذرانند.

   

  مطالب آموزشی دوره MBA چیست؟

  گرایش بازاریابی و سرفصل‌ های دوره آموزش MBA چیست؟

  در دوره MBA گرایش بازاریابی آموزشگاه فنی سازان در تلاش است که مهارت هایی به عنوان، اصول بازاریابی، تدوین استراتژی های بازاریابی، اصول طراحی کمپین تبلیغاتی موفق ، مطالعه و تحلیل بازار، تعیین بازار، هدف و بخش بندی بازار، نگرش برنامه بازاریابی و… به دانشجو آموزش داده شود. با گذراندن این مهارت ها دانشجو از نقاط و ضعف بازار و رقبا و هدف اصلی محصولات و خدمات شرکت ها را شناسایی کند. آموزش و یاد گیری دوره  بازاریابی MBA از دانشجو مدیری کار بلد و ماهر می سازد .

  افرادی که در موقعیت شغلی مدیریت و یا سرپرست کسب و کار هستند یا در فکر سمت های شغلی بهتری هستند با گذراندن دوره آموزشی MBA  می توانند به کیفیت کار خود با همکاران و تعامل بهتری ارتقا پیدا کنند. این دوره به ارتباط میان مدیران و رابطه های شغلی کمک ارزشمندی می کند.

  گذراندن دوره MBA  در اصل برای کسانی طراحی شده که به دانش بیشتری در زمینه مدیریت نیازمند است و تحصیلات دیگری دارند. برای تکمیل کردن مهارتهای مدیریتی خود این رشته به صورت آزاد در دانشگاه یا در قالب دوره MBA تدریس می شود.

  محتوای آموزش در رشته ام بی ای با سایر دروس و رشته های دانشگاه هی متفاوت تر است . دروس این دوره علاوه بر مهارتهای فنی ،مثل مدیریت بازاریابی ، بورس و بازار سرمایه، به مهارت های مهمی در این زمینه پرداخته است که این مهارت ها شامل آینده پژوهی و تفکر استراتژیک ، مهارت های رهبری و انگیزش کارکنان به دانشجویان آموزش داده می‌شود. از این رو میزان مهارتهای دانشجویان، رویکرد تعاملی و محور پژوه آنها تقویت شده و می‌توانند هرآنچه که در دوران تحصیل آموخته اند را در بازار کار به کار گیرند.

   

  شاید برای شما هم سوال پیش آمده که با آموزش و مدرک MBA می توان درآمد خود را افزایش داد؟

  آموزشگاه فنی سازان که به آموزش ام بی ای پرداخته ‌‌، مجموعه های به روز و مفاهیم و مدیرانی مجرب و کارآفرینان رده بالا در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید با گذراندن این دوره مدرک MBA را به راحتی کسب کنید و با گرفتن این مدرک به درآمد بالا برسید. تاثیر شرکت در دوره ام بی ای به کیفیت زندگی و کار و درآمد شما تا جایی که آموزش ها و یادگیری در این رشته را بکار ببرید، بستگی دارد. در آموزشگاه فنی سازان می توانید با هزینه مقرون به صرفه که شرکت در دوره برای عموم دانش پژوهان آزاد است شرکت کنید چرا که این دوره در آموزشگاه فنی سازان با کیفیت بالا درحال اجرا است .

   

  گرایش های آموزش MBA

  گرایش های MBA بسیار پرتعداد و گوناگون است که همین تنوع در رشته باعث انعطاف پذیری بالایی قرار بگیرد. این گرایش ها شامل :

  گرایش مالی ، منابع انسانی، مدیریت تکنولوژی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی در رشته MBA باشد.

  گذراندن دوره ام بی ای ، به دانشجو ها یاد می دهد که چگونه مشکلات سازمان را پیدا کند، راه حل هایی برای هر مشکل و عوامل اصلی مشکل بیابد و قبل از انجام هر کاری، راه حلی برای عواقب آن در نظر بگیرد.

  گرایش های آموزش MBA در آموزشگاه فنی سازان

  کسب مدرک معتبر و کسب مهارت در دوره آموزش MBA 

  با گرفتن مدرک معتبر MBA و داشتن گواهی در زمینه کسب و کار انگیزه مهمی برای دانشجویان می‌شود. بدون هیچ شک و تردیدی با گذراندن این دوره آموزشی و گرفتن این مدرک به سابقه کاری و زندگی شخصی شما تاثیر مثبت می‌گذارد و اعتماد به نفس بالایی در شما بوجود می‌آورد.

  بی شک مدرک MBA در سراسر دنیا و برای افراد بیشماری که در پی کسب و کار و شرکت در هر زمینه ای که هستند معتبر و مفید است ،ولی هدف اصلی این دوره برای افزایش مهارت مدیریتی شما و جلوگیری از مشکلات بزرگتر در زمینه کسب و کار است .

  کسب این مدرک به مهارت های مدیریتی، توانایی در ایجاد کسب و کار جدید، برنامه ریزی دقیق برای سازمان ها، پیشرفت در مهارت های فردی همانند مذاکره ، نوآوری و خلاقیت بالا و … به مراتب از گرفتن مدرک، مهم تر و سودمند تر است . در نگاه یک مدیر و کار آفرین موفق به تحصیل MBA بدست آوردن مدرک و توانایی است نه گرفتن مدرک ،به این دلیل که مدرک بدون کسب توانایی هیچ ارزشی ندارد حتی اگر از مهمترین و معتبرترین دانشگاه دنیا گرفته شده باشد.

  دوره MBA  عالی کسب‌ و کار آموزشگاه فنی سازان بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده  و مطابق بر فضای کسب ‌و کار امروز و نیاز مدیران ایرانی بومی‌ سازی شده است.

   

  سخن پایانی:

  در حال حاضر رشته MBA جز بهترین رشته‌های شغلی محسوب می‌شود که از بازار کار خوب و درآمد بالایی برخوردار است. به همین علت امروزه بسیاری ار افراد به یادگیری این رشته ارزشمند می‌پردازند. برای یادگیری رشته AMB و ورود به عرصه شغلی آن باید آموزش‌های مربوط به آن را در آموزشگاه‌های مربوطه فرا گیرید. امروزه تعداد آموزشگاه‌هایی که به ارائه آموزش رشته MBA  می‌بپردازند بسیار زیاد است و متقاضیان برای شرکت در این آموزشگاه‌ها با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نیستند. اما با توجه به تاثیراتی که آموزش صحیح و یا غلط می‌تواند روی کار فرد و کسب درآمد او داشته باشد بهتر است که در انتخاب آموزشگاه مناسب کمی هوشمندانه تصمیم بگیرید. اگر شما نیز در انتخاب آموزشگاه مناسب دچار مشکل هستید و نمی‌‌دانید که باید چه آموزشگاهی را انتخاب نمایید. ما آموزشگاه بسیار فوق العاده فنی سازان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آموزشگاه تمامی شرایط‌های لازم را برای یادگیری تخصصی و حرفه‌ای هنرجویان را دارا است و شرکت در دوره‌های آن نیز از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. در دوره MBA آموزشگاه فنی سازان در کنار یادگیری دانش به روز مدیریت، مهارت عملیاتی کردن آن‌ ها را نیز می‌آموزیم. اساتید و دانشجوان در دوره MBA نقش مهم انتقال تجربه و افزایش مهارت را اجرا می‌کند. در نهایت دوره آموزش MBA در آموزشگاه فنی سازان، باعث تغییر نگرش مدیریت و حرکت از مدیریت سنتی به سمت مدیریت نوین، علمی و کاربردی می‌شود.

   

  دوره های پرطرفدار