آموزش MBA

آموزش کاملا عملی توسط اساتید برتر کشور

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

صدور گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش MBA

شهریه دوره آموزشیشهریه دوره عمومی با 30% تخفیفشهریه دوره خصوصی
شهریه دوره 20.000.000 تومان 30.000.000 تومان

راه های ثبت نام در مجتمع فنی سازان 

روش اول: واریز مبلغ 100,000 تومان به شماره کارت بانک پاسارگاد: 4223 - 7402 - 2910 - 5022 بنام آقای داود کامرانی مقصود و فرستادن تصویر رسید واریزی به شماره واتساپ 09359293340

روش دوم: ارسال درخواست مشاوره از طریق فرم ثبت نام 

روش سوم: تماس از طریق تلفن ، واتساپ و یا مراجعه حضوری به محل آموزشگاه

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  سرفصل های دوره آموزش MBA

  • 1. آموزش مبانی کسب و کار در دوره جامع MBA
  • 2. آموزش نحوه رفتار سازمانی
  • 3. آموزش اقتصاد کاربردی
  • 4. آموزش فن بیان و تقویت آن
  • 5. آموزش بازاریابی و تقویت بازاریابی
  • 6. آموزش حقوق کسب و کار
  • 7. آموزش استراتژی و برنامه ریزی
  • 8. آموزش کوچینگ
  • 9. آموزش مالی برای مدیران غیر مالی
  • 10. آموزش مذاکرات حرفه ای
  • 11. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • 12. آموزش کارآفرینی
  • 13. آموزش بیزینس اتیکت
  • 14. آموزش مدیریت فروش
  • 15. آموزش مدیریت منابع انسانی
  • 16. آموزش تحقیقات بازاریابی
  • 17. آموزش مدیریت برند و تبلیغات
  • 18. آموزش تفکر استراتژیک
  • 19. آموزش اجرای استراتژیک
  • 20. آموزش کنترل استراتژیک

  دوره MBA ( اساتید مجرب + مدرک وزارت علوم )

  در سال های اخیر یکی از رشته های مدیریتی که با استقبال بالایی در ایران مواجه شده رشته MBA است. این رشته به دلیل آموزش های مفید و به صرفه برای متقاضیان توانسته نظر بیشماری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند. سوال اصلی که برای متقاضیان و خواهان این رشته پیش می‌آید این است که آموزش MBA  در چه زمینه ای است؟ مضمون و سرآغاز این دروس چیست؟

   

  دوره MBA چیست؟

  اصطلاح کامل کلمه (MBA (Master of Business Administration  است که در زبان فارسی (دوره پیشرفته مدیریت کسب و کار) است. در نگاه  اول آموزشMBA به غیر از حیطه مدیریت بیش از اینکه پژوهشی و تحقیقاتی باشد کاربردی و عملی است که هدف اصلی این آموزش بجای کار مدیریتی بیشتر به مهارت کاربردی و اجرایی مدیریت پرداخته است.

  ام بی ای برای کسانی است که از دانش مدیریت برای بهتر شدن شرایط کسب و کار خود استفاده کنند ، پس اگر می خواهید درکسب و کار خود پیشرفت داشته باشید از آموزش ام بی ای استفاده کنید.

   

  با درنظر گرفتن این آموزش چگونه می توان مهارت کافی در این زمینه را بدست آوریم؟ و مخاطب دوره ام بی ای چه کسانی هستند؟

  مدیران رده میانی و رده بالایی که هدف اصلی آنها بهره برداری از به روز ترین روش های علمی و کاربردی مدیریت کسب و کار خود هست می‌توانند از دوره های  MBA استفاده کنند. کسانی که به فکر کار آفرینی و کسب و کار جدید هستند باید دوره ی آموزشی MBA را به عنوان پیش درآمد مهم بگذرانند.

   

  مطالب آموزشی دوره MBA چیست؟

  برای گذراندن دوره های MBA با در نظر گرفتن کسب و کار مورد نظر داوطلب، محتوای آموزشی متفاوتی داده می‌شود. در مطلب بعدی به طور مختصر معرفی گرایش ها و سرفصل‌ های دروس بیان خواهد شد:

  مطالب آموزشی دوره MBA چیست؟

  گرایش بازاریابی و سرفصل‌ های دوره آموزش MBA چیست؟

  در دوره MBA گرایش بازاریابی آموزشگاه فنی سازان در تلاش است که مهارت هایی به عنوان، اصول بازاریابی، تدوین استراتژی های بازاریابی، اصول طراحی کمپین تبلیغاتی موفق ، مطالعه و تحلیل بازار، تعیین بازار، هدف و بخش بندی بازار، نگرش برنامه بازاریابی و… به دانشجو آموزش داده شود. با گذراندن این مهارت ها دانشجو از نقاط و ضعف بازار و رقبا و هدف اصلی محصولات و خدمات شرکت ها را شناسایی کند. آموزش و یاد گیری دوره  بازاریابی MBA از دانشجو مدیری کار بلد و ماهر می سازد .

  افرادی که در موقعیت شغلی مدیریت و یا سرپرست کسب و کار هستند یا در فکر سمت های شغلی بهتری هستند با گذراندن دوره آموزشی MBA  می توانند به کیفیت کار خود با همکاران و تعامل بهتری ارتقا پیدا کنند. این دوره به ارتباط میان مدیران و رابطه های شغلی کمک ارزشمندی می کند.

  گذراندن دوره MBA  در اصل برای کسانی طراحی شده که به دانش بیشتری در زمینه مدیریت نیازمند است و تحصیلات دیگری دارند. برای تکمیل کردن مهارتهای مدیریتی خود این رشته به صورت آزاد در دانشگاه یا در قالب دوره MBA تدریس می شود.

  محتوای آموزش در رشته ام بی ای با سایر دروس و رشته های دانشگاه هی متفاوت تر است . دروس این دوره علاوه بر مهارتهای فنی ،مثل مدیریت بازاریابی ، بورس و بازار سرمایه، به مهارت های مهمی در این زمینه پرداخته است که این مهارت ها شامل آینده پژوهی و تفکر استراتژیک ، مهارت های رهبری و انگیزش کارکنان به دانشجویان آموزش داده می‌شود. از این رو میزان مهارتهای دانشجویان، رویکرد تعاملی و محور پژوه آنها تقویت شده و می‌توانند هرآنچه که در دوران تحصیل آموخته اند را در بازار کار به کار گیرند.

   

  شاید برای شما هم سوال پیش آمده که با آموزش و مدرک MBA می توان درآمد خود را افزایش داد؟

  آموزشگاه فنی سازان که به آموزش ام بی ای پرداخته ‌‌، مجموعه های به روز و مفاهیم و مدیرانی مجرب و کارآفرینان رده بالا در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید با گذراندن این دوره مدرک MBA را به راحتی کسب کنید و با گرفتن این مدرک به درآمد بالا برسید. تاثیر شرکت در دوره ام بی ای به کیفیت زندگی و کار و درآمد شما تا جایی که آموزش ها و یادگیری در این رشته را بکار ببرید، بستگی دارد. در آموزشگاه فنی سازان می توانید با هزینه مقرون به صرفه که شرکت در دوره برای عموم دانش پژوهان آزاد است شرکت کنید چرا که این دوره در آموزشگاه فنی سازان با کیفیت بالا درحال اجرا است .

   

  گرایش های آموزش MBA در آموزشگاه فنی سازان

  گرایش های MBA بسیار پرتعداد و گوناگون است که همین تنوع در رشته باعث انعطاف پذیری بالایی قرار بگیرد. این گرایش ها شامل :

  گرایش مالی ، منابع انسانی، مدیریت تکنولوژی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی در رشته MBA باشد.

  گذراندن دوره ام بی ای ، به دانشجو ها یاد می دهد که چگونه مشکلات سازمان را پیدا کند، راه حل هایی برای هر مشکل و عوامل اصلی مشکل بیابد و قبل از انجام هر کاری، راه حلی برای عواقب آن در نظر بگیرد.

  گرایش های آموزش MBA در آموزشگاه فنی سازان

  کسب مدرک معتبر و کسب مهارت در دوره آموزش MBA 

  با گرفتن مدرک معتبر MBA و داشتن گواهی در زمینه کسب و کار انگیزه مهمی برای دانشجویان می‌شود. بدون هیچ شک و تردیدی با گذراندن این دوره آموزشی و گرفتن این مدرک به سابقه کاری و زندگی شخصی شما تاثیر مثبت می‌گذارد و اعتماد به نفس بالایی در شما بوجود می‌آورد.

  بی شک مدرک MBA در سراسر دنیا و برای افراد بیشماری که در پی کسب و کار و شرکت در هر زمینه ای که هستند معتبر و مفید است ،ولی هدف اصلی این دوره برای افزایش مهارت مدیریتی شما و جلوگیری از مشکلات بزرگتر در زمینه کسب و کار است .

  کسب این مدرک به مهارت های مدیریتی، توانایی در ایجاد کسب و کار جدید، برنامه ریزی دقیق برای سازمان ها، پیشرفت در مهارت های فردی همانند مذاکره ، نوآوری و خلاقیت بالا و … به مراتب از گرفتن مدرک، مهم تر و سودمند تر است . در نگاه یک مدیر و کار آفرین موفق به تحصیل MBA بدست آوردن مدرک و توانایی است نه گرفتن مدرک ،به این دلیل که مدرک بدون کسب توانایی هیچ ارزشی ندارد حتی اگر از مهمترین و معتبرترین دانشگاه دنیا گرفته شده باشد.

  دوره MBA  عالی کسب‌ و کار آموزشگاه فنی سازان بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده  و مطابق بر فضای کسب ‌و کار امروز و نیاز مدیران ایرانی بومی‌ سازی شده است.

   

  سخن پایانی:

  در دوره MBA آموزشگاه فنی سازان در کنار یادگیری دانش به  روز مدیریت، مهارت عملیاتی کردن آن‌ ها را نیز می‌آموزیم. اساتید و دانشجوان در دوره MBA نقش مهم انتقال تجربه و افزایش مهارت را اجرا می‌کند. در نهایت دوره آموزش MBA در آموزشگاه فنی سازان، باعث تغییر نگرش مدیریت و حرکت از مدیریت سنتی به سمت مدیریت نوین، علمی و کاربردی می‌شود.

   

  آخرین مقالات آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  فوریه 12, 2023

  بهترین رشته های فنی حرفه ای پر درآمد را بشناسید!

  از برترین رشته های فنی حرفه ای از نظر بازار کار و در آمد می توان به تعمیرات موبایل و لوازم خانگی، برق ساختمان و همچنین […]
  ژانویه 3, 2023

  علت پايين آمدن دمای يخچال فريزر

  از علل پايين آمدن دمای یخچال فریزر می توان به مشکلاتی مانند سیستم یخ زدایی و کویل های کندانسور کثیف و همچنین خرابی فن و مشکلات […]
  ژانویه 1, 2023

  نحوه جرم گیری ماشین ظرفشویی

  شاید عجیب به نظر برسد که نگران نحوه تمیز کردن ماشین ظرفشویی خود باشید. به هر حال، این وسیله ای است که وظیفه شستن ظرف ها […]