آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزش عملی توسط اساتید مجرب

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

کارگاه های با تجهیزات مخصوص بازار کار

سرفصل های دوره تعمیرات لوازم خانگی

 • 1. بازبینی تاریخچه وعلت پیدایش لوازم خانگی
 • 2. مروری بر الکترونیک مقدماتی در آموزش تعمیرات لوزم خانگی
 • 3. آموزش طریقه برطرف کردن خطاهای لوازم خانگی
 • 4. آموزش ومعرفی انواع قطعات الکترونیکی ومکانیزم عملکرد در مدار و طریقه تست آنها
 • 5. آموزش طریقه نقشه خوانی schematic diagram برد الکترونیک
 • 6. آموزش طریقه عیب یابی در منبع تغذیه خطی لوازم خانگی
 • 7. آموزش طریقه عیب یابی در منبع تغذیه سوئیچینگ لوازم خانگی
 • 8. اموزش طریقه نقشه خوانی Wiring Diagram لوزم خانگی
 • 9. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر مدار فرمان برد یخچالهای معمولی،فریزرو ساید
 • 10. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر قسمت های مکانیکی یخچال و بر طرف نمودن آنها
 • 11. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر مدار فرمان برد ماشین های لباسشوئی وخشک کن
 • 12. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر مدار فرمان برد ماشین های ظرفشوئی
 • 13. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر مدار فرمان برد لوازم خانگی
 • 14. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر بردهای لوازم جدید
 • 15. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر برد غذاسازها
 • 16. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر برد مخلوط کن ها
 • 17. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر برد آبمیوه گیریها
 • 18. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر برد ماکروفرها وماکروویوها
 • 19. آموزش طریقه تعمیر چرخ گوشت های خانگی وصنعتی
 • 20. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر برد جارو برقی
 • 21. آموزش طریقه عیب یابی و تعمیر قسمت های مکانیکی ماشین های لباسشویی و طریقه بر طرف نمودن آنها
 • 22. آموزش طریقه عیب یابی قسمت های مکانیکی ماشین های ظرفشویی و طریقه بر طرف نمودن آنها
 • 23. آموزش طریقه عیب یابی قسمت های مکانیکی ماکروفر و ماکروویو و طریقه بر طرف نمودن آنها
 • 24. آموزش طریقه عیب یابی قسمت های مکانیکی غذاسازها و طریقه بر طرف نمودن آنها
 • 25. آموزش طریقه عیب یابی قسمت های مکانیکی آیمیوه گیری ها و طریقه بر طرف نمودن آنها

تعرفه ثبت نام در دوره تعمیرات لوازم خانگی

شهریه دوره آموزشی شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف شهریه دوره خصوصی
شهریه دوره مکانیکی 3،500،000 تومان 5،500،000 تومان
شهریه دوره برد الکترونیک 2،500،000 تومان 4،000،000 تومان

راه‌های ثبت نام در دوره‌های آموزشی

مجتمع فنی سازان

روش اول: واریز مبلغ 100,000 تومان به شماره کارت بانک پاسارگاد: 4223 - 7402 - 2910 - 5022 بنام آقای داود کامرانی مقصود و فرستادن تصویر رسید واریزی به شماره واتساپ 09359293340

روش دوم: ارسال درخواست ثبت نام از طریق فرم ثبت نام (حداکثر تا 24 ساعت بعد از ارسال فرم با شما تماس گرفته خواهد شد.).

روش سوم: تماس با شماره های زیر و یا مراجعه حضوری به محل آموزشگاه

آدرس آموزشگاه: تهران _ میدان انقلاب _ ابتدای خیابان آزادی _ بین خیابان جمال‌زاده شمالی و خیابان والعصر  (بعد از قنادی سعید) _ بن بست یاراحمدی _کوچه لاله _ پلاک 2

شماره های تماس:

0941 021-6690 1389 021-6690

0459 021-6647 340 0935-9293

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  سوالات متداول کارآموزان

  آیا آموزش در دوره تعمیر لوازم خانگی به صورت تخصصی انجام می پذیرد؟

  بله , آموزش قسمت های مکانیکی و برد تمام وسیله ها به صورت صفر تا صد و کامل عملی انجام می شود؟

  چه وسیله هایی در این دوره آموزش داده می شود؟

  یخچال ساید , معمولی و فریزر و آبسردکن , ماشین لباسشویی تسمه ای و گیربکسی ماشین ظرفشویی , ماکروفر , جارو برقی , غذاساز , سرخ کن و اتو .

  آیا تمام وسیله ها به صورت کامل آموزش داده می شوند؟

  بله , تک تک وسیله ها به صورت تخصصی و صفر تا صد آموزش داده می شوند

  لوازم خانگی جدید آموزش داده می شوند یا قدیمی و چه برندهایی آموزش داده می شوند؟

  هم لوازم جدید و هم لوازم قدیمی , به طور کلی آموزش طوری هست که بعد از پایان دوره شما بتوانید تمام لوازم خانگی نام برده را بدون در نظر گرفتن برند و قدیمی یا جدید بودن آنها تعمیر و عیب یابی کنید .

   

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل دو بخش اساسی تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد است که به دلیل استفاده تمامی اقشار جامعه از این نوع وسایل، بازار خوبی در بخش تعمیرات دارد. از این رو مجتمع آموزشی فنی سازان با استفاده از اساتید مجرب و کارگاه مجهز و استفاده از لوازم خانگی به روز سعی دارد که کارآموزان را از لحاظ عملی وتئوری آماده سازد تا در بازار کار از هر لحاظ کارآمد باشند.

  این دوره آموزشی شامل دوره های آموزش تعمیرات تلویزیون ، آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی ، آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ، آموزش تعمیر یخچال و فریزر ، آموزش تعمیر ماکروفر و ماکروویو خواهد بود.

  افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنند، می توانند در ادامه سرفصل هایی که در این دوره آموزشی تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند. فنی سازان سعی دارد، دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت نماید.

   

  چرایی تعمیر لوازم خانگی در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی به دلیل نیاز گسترده بازار, دوره ای پر بازده است. چرا که این روزها تقریبا در هر خانه ای یک نوع از وسایل خانگی مکانیکی و یا الکترونیکی موجود است و خرابی و نیاز به تعمیر آنها در طول زمان اجتناب ناپذیر است. هر وسیله ای در طول زمان استفاده, دچار استهلاک و فرسودگی قطعات می شود که همین امر مستقیما بر کارکرد آن وسیله اثر گذار خواهد بود.

  امروزه وسایل خانگی به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر پیدا می کنند. وسایل مکانیکی عموما به خاطر شکستگی, فرسودگی قطعه و ضربه خوردن و وسایل الکترونیکی نیز به دلایلی مانند نامناسب بودن جریان برق مصرفی, سوختن و یا آسیب دیدگی قطعات داخلی به خاطر آب, ضربه, شکستگی و حتی در مواردی هم عدم کارکرد طولانی مدت که باعث جام کردن موتور در وسایل خانگی دارای موتور برقی می شود, نیاز به تعمیرات دوره ای پیدا می کنند و از طرفی وسیله ای که دارای آسیبی هر چند جزئی هم باشد,  برای جلوگیری از تحمیل بیشتر هزینه و همچنین حفظ سلامتی اشخاصی که با آن وسیله کار می کنند حتما باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای مورد بررسی قرار بگیرد که این مورد خود اهمیت آموزش تعمیرات لوازم خانگی به عنوان یک سرمایه گذاری برای ورود به بازار کار شغلی که آینده روشن و درآمد بالایی دارد را نشان می دهد.

   

  تاریخچه پیدایش لوازم خانگی در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  تمام وسایلی که در خانه تحت عنوان لوازم خانگی دسته بندی می شوند, صرفا به هدف سرعت بخشیدن به امور و بالابردن کیفیت زندگی بشر ساخته شده اند. وسایل خانگی ابتدایی قرن هاست که وجود دارند. چاقو ها, ظروف, چرخ گوشت های بسیار ساده مکانیکی وحتی وسایل دوخت و دوز ساده همگی جزء وسایل خانگی ابتدایی هستند که هنوز هم در بسیاری از مناطق از آنها استفاده گسترده می شود. در اوایل قرن بیستم به تدریج لوازم خانگی پیشرفته تر مانند یخچال, ماشین لباسشویی و چرخ خیاطی وارد زندگی مردم شدند. این وسایل در زمان خود یک انقلاب به حساب می آمدند. چرا که انجام تقریبا 3 کار طاقت فرسای نگهداری غذاهای فاسد شدنی, شستن مرتب لباس ها و دوختن انواع لباس را, برای افراد تبدیل به فعالیتی ساده و حتی لذت بخش کردند اما هنوز هم نواقصی داشتند چرا که توسط برق راه اندازی نمی شدند و نیاز به سوخت های فسیلی مثل نفت داشتند و همین نکته کمی کار را سخت میکرد.

  استفاده از این نوع وسایل به دلیل قیمت بالا و همچنین تولید آلودگی ناشی از مصرف سوخت های فسیلی, مقرون به صرفه نبود بنابراین تولیدکنندگان لوازم خانگی را به این فکر انداخت که به سمت تولید لوازمی بروند که توسط نیروی برق کار کند. در سال 1903 با اختراع اتوی برقی ریچاردسون, اولین قدم در این راه برداشته شد و به تدریج هم لوازم خانگی که قبلا با سوخت های فسیلی کار میکردند, متحول شدند و توانستند از نیروی برق استفاده کنند و هم وسایل جدیدی مانند مخلوط کن برقی به دسته لوازم خانگی وارد شدند. از همان ابتدای شکل گیری لوازم خانگی ساده, بحث آموزش تعمیرات لوازم خانگی حتی در حد یادگیری تند کردن یک چاقو نیز مطرح بود چرا که خرابی لوازم خانگی  تقریبا اجتناب ناپذیر است. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اساسی وسایل خانگی, نیاز به طی کردن دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز بیشتر شد. ما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به طور کامل تحت عنوان سر فصل بازبینی تاریخچه و علت پیدایش لوازم خانگی در این باره صحبت خواهیم کرد.

  بررسی کمپرسور یخچال معمولی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

   

  بررسی انواع لوازم خانگی از نظر الکتریکی و مکانیکی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  در بحث آموزش تعمیرات لوازم خانگی, در قدم اول یک تعمیرکار باید بتواند نوع وسیله و قطعات به کار رفته در آن را به طور صحیح تشخیص دهد. این امر به فرآیند عیب یابی سرعت بسیار بیشتری می بخشد و از طرفی تعمیرکار را کمتر به اشتباه می اندازد. به همین دلیل زمانی که قصد شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی و یادگیری مباحث مربوطه را دارید حتما به این نکته توجه کنید که مدرس دوره, با فرض اینکه شما دارای پایه صفر در شناخت انواع وسایل خانگی هستید, به طور کامل تک تک اجزای هر وسیله را به شما نشان داده و کارکرد هر کدام و همینطور مکانیکی و الکترونیکی بودن آن را برای شما توضیح دهد. ما در مجتمع آموزشی فنی سازان از اساتیدی بهره مند هستیم که دارای تجربه و تخصص بالا در زمینه برگزاری دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی می باشند.

  این عزیزان از آنجائیکه در بازار کار مشغول هستند و اطلاعات کاملا به روزی در زمینه تک تک وسایل خانگی موجود در بازار ایران و همچنین تجربه تعمیر و شناخت قطعات و عملکرد آنها دارند, می توانند شما را به سطحی از آمادگی پس از طی کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی برسانند که به راحتی وارد بازار کار این حرفه شده و موفق شوید. در کارگاه های مجهز مجتمع ما, تمام قطعات الکترونیکی و بردهای لوازم خانگی و همچنین قطعات مکانیکی آنها موجود می باشد و شما می توانید پس از فراگیری آموزش عملی اساتید کلاس آموزش تعمیرات لوازم منزل, خودتان نیز اقدام به پیاده سازی آموزش های تدریس شده بر روی قطعات موجود در کارگاه کنید و از این طریق یادگیری خود را افزایش دهید.

  لوازم خانگی از نظر نوع اجزاء به کار رفته به 2 دسته صرفا مکانیکی و یا مکانیکی-الکترونیکی تقسیم بندی می شود. منظور از صرفا مکانیکی, وسایلی هستند که در آن ها هیچ نوع قطعه الکترونیکی مانند برد یا موتور یا حتی سیم و کابل به کار نرفته است. این نوع وسایل به دلیل اینکه با نیروی دست کار می کنند, در بین مردم طرفداران زیادی ندارند و زمانی که نمونه مشابه این وسایل در بین وسایل نوع مکانیکی-الکترونیکی موجود باشد, افراد معمولا نوع دوم را به دلیل سهولت در هنگام استفاده به نوع اول ترجیح می دهند. از این نوع وسایل می توان به چرخ گوشت های دستی یا آسیاب های دستی که تا چندین سال قبل در اکثر منازل ایرانی وجود داشت, اشاره کرد.

  وسایل نوع مکانیکی-الکترونیکی تقریبا به تمام لوازم خانگی که هر روزه با آن ها سر و کار داریم گفته می شود. این وسایل فارغ از نوع شارژی یا برق مستقیم, همگی به وسیله جریان برق کار می کنند و در نبود آن عملا بی فایده هستند. این وسایل به دلیل دارا بودن برد و قطعات الکترونیکی, نسبت به نوع اول بسیار پیچیده محسوب می شوند و در صورتی که اختلالی در عملکرد آنها رخ بدهد حتما نیاز به بررسی توسط یک کارشناس دارند. از طرفی این وسایل به دلیل اینکه دارای قطعات مکانیکی مثل لوله خرطومی در جارو برقی یا پنجره در چرخ گوشت هستند, در اصطلاح به آنها وسایل مکانیکی-الکترونیکی گفته می شود. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگیبا اجزا این دو دسته آشنایی کامل پیدا خواهید کرد.

  بررسی موتور ماشین لباسشویی دوقلو در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

   

  لوازم  مورد نیاز برای تعمیر لوازم خانگی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  شروع هر کاری نیازمند ابزار و وسایل خاصی است. طی کردن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیز مانند هر دوره ای نیازمند ابزار بسیار متعددی است. زمانی که یک وسیله خانگیبه شما ارجاع داده می شود, شما به عنوان یک تعمیرکار در ابتدا نیاز به یک بررسی اولیه برای تشخیص عیب آن وسیله دارید. در صورتی که نقص عملکرد وسیله توسط صاحب محصول به شما توضیح داده شود, عیب یابی محصول با تمرکز بر صحبت های مشتری روند سریع تری را طی می کند اما در صورتی که مشتری توضیحی ندهد و یا به وی دسترسی نداشته باشید, خودتان باید با تست کردن عملکرد تک تک به تک اجزاء, مشکل را پیدا کنید. مراحل عیب یابی در مورد هر وسیله خانگی طبیعتا متفاوت است اما اصول کلی در همه آنها یکسان می باشد.

  شما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مجتمع آموزشی فنی سازان با تمامی این مراحل به صورت عملی آشنا خواهید شد و نگرانی از این بابت نخواهید داشت. در این مقاله ما به صورت تیتر وار شما را با این مراحل و وسایل مورد نیازتان آشنا خواهیم کرد. وسایل الکترونیکی از نظر نوع قطعات داخلی به 2 دسته حرارتی و گردان تقسیم می شوند. وسایل الکترونیکی حرارتی برای کارایی مد نظرشان وابسته به یک المنت یا صفحه گرم کننده می باشند و بدون آن کارایی نخواهند داشت. لوازمی مانند اتو, سماور و سشوار جزء این دسته هستند. لوازم الکترونیکی گردان, همگی از یک یا چند قسمت تشکیل شده اند که با گردش متوالی, یا انرژی لازم برای فعالیت سایر قطعات را فراهم میکند و یا خود آن قسمت مسئول عملکرد دستگاه است. از این لوازم می توان به پنکه, ماشین لباسشویی و یا همزن برقی اشاره کرد.

  در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی شما از نزدیک عملکرد هر دو نوع را مشاهده خواهید کرد. هر کدام از این وسائل احتیاج به لوازم مخصوص خود برای تعمیرات دارند اما در کل شما به عنوان یک تعمیرکار در ابتدا احتیاج به ابزاری شامل : انوع پیچ گوشتی, انواع آچار آلن  و آچار فرانسه, سوهان تخت, چکش, فاز متر, متر, قلم نوک باریک و نوک پهن, انبردست, دم باریک, سیم چین, ولت سنج و اهم سنج و آمپر سنج, تست کننده مدار, انبر قفلی و انبر خار جمع کن و دستگاه هایی مانند پرچ کننده یا پرس کابل دارید. هر وسیله ای که به شما ارجاع داده می شود ابتدا باید صرف نظر از توضیحات صاحب آن, چند بار توسط شما خاموش و روشن شود و با آن کار کنید. در بعضی موارد وسیله مد نظر از نظر عملکرد هیچ عیبی ندارد و صرفا به خاطر عدم اجرای صحیح دستور العمل آن توسط مشتری, کارایی لازم را ارائه نمی دهد و شخص به گمان اینکه وسیله خراب است آن را به نزد شما می آورد.

  در بحث آموزش تعمیرات لوازم خانگی این نکته بسیار مهم به شمار می آید چرا که از باز شدن بیهوده دستگاه و اتلاف وقت و هزینه جلوگیری می شود. نکته دیگری که ما در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی بر روی آن تاکید داریم و به طور کامل آموزش خواهیم داد, نحوه باز کردن لوازم خانگی است. شاید این نکته در نگاه اول ساده و حتی پیش پا افتاده به نظر برسد ولی این طور نیست. ترتیب باز کردن قسمت های مختلف و همچنین کنترل نیرویی که قرار است به هر قسمت برای باز شدن فشار بیاورد, بسیار مهم است و انجام درست این موارد جز با تمرین و همچنین اطلاع داشتن از روش هایی که ما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی سعی کرده ایم به صورت شفاف و همراه با مثال های عملی متعدد بر روی تک تک دستگاه ها آنها را توضیح دهیم, امکان پذیر نخواهد بود.

   

  بررسی قطعاتی که بیشتر در لوازم خانگی خراب می شوند در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  هر وسیله الکترونیکی همانطور که قبلا ذکر کردیم به دلایل مختلفی مانند جریان نامناسب, ضربه به بدنه یا بورد و یا موتور, مایعاتی مانند آب و حرارت مستقیم شعله آتش دچار خرابی می شود. اما یک دلیل دیگر نیز بسیار حائز اهمیت است و آن استهلاک یا همان فرسودگی قطعات در طول زمان است. تمام قطعات الکترونیکی دارای عمر مفید هستند به این معنا که پس از طی شدن این عمر مفید, یا دیگر کارایی نخواهند داشت و یا عملکرد بسیار پایین تر از سطح استاندارد خود را ارائه می دهند که این امر بر روی تک تک قطعات دیگر نیز تاثیر مستقیم داشته و در بسیاری از موارد می تواند آسیب جدی به آنها و همچنین کل وسیله الکترونیکی وارد کند.

  بدیهی است که شناسایی به موقع این استهلاک و رفع سریع آن از طریق تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر که ما در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی به طور کامل آموزش خواهیم داد, می تواند کمک شایانی به کاهش هزینه های ناشی از عملکرد نامناسب قطعه مستهلک و آسیب دیده داشته باشد. در ادامه شما را با این خرابی ها در تک تک لوازم خانگی که آموزش تعمیرات آنها به تفصیل در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی داده خواهد شد, آشنا میکنیم.

   

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی برد  نمایشگر LED در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی یخچال و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  یک یخچال از چند قسمت مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است. قسمت های مکانیکی شامل 2 دسته است: دسته اول قسمت هایی که جریان الکتریکی از آنها عبور نمی کند مانند درب یخچال یا قفسه های داخلی که این قسمت ها در صورت آسیب دیدگی, اثر کاملا واضحی داشته و برای هر فرد بدون داشتن دانش تعمیرات و یا طی کردن هیچ دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به راحتی قابل تشخیص است اما در دسته دوم قطعاتی قرار دارند که برای عیب یابی و باز کردن آن ها حتما به یک کارشناس و فردی که کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی را طی کرده باشد نیاز است.

  این قسمت ها شامل کمپرسور,کندانسور, فیلتر, اواپراتور و لوله مویی هستند. اما عیب یابی قسمت های الکترونیکی همیشه مانند دسته اول قسمت های مکانیکی نیستند. بعضی از این قطعات مانند لامپ داخل یخچال یا سیم و دو شاخه در صورت آسیب برای فرد دوره ندیده هم قابل شناسایی هستند اما بسیاری از عیوب قسمت های الکترونیکی بدون اطلاع از نحوه عملکردشان که جز با شرکت در یک کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی به دست خواهد آمد قابل شناسایی نیستند. این قطعات شامل قسمت هایی مانند موتور, ترموستات, رله و اورلود می باشند.

  دستکاری این نوع قطعات توسط فرد نا آشنا به بحث تعمیرات می تواند علاوه بر آسیب رسانی جدی به سایر اجزا و از بین رفتن یخچال, خطر برق گرفتگی و اتصال برق به بدنه یخچال را نیز افزایش دهد. پس در صورتی که در هیچ دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در هیچ آموزشگاهی شرکت نکرده اید هرگز اقدام به بازگشایی هیچ کدام از این قسمت ها و دستکاری آنها نکنید. در صورتی که در دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مجتمع آموزشی فنی سازان شرکت کنید, علاوه بر توضیح کامل نحوه عملکرد یخچال به صورت تئوری و عملی, انواع عیوبی که این وسیله پیدا می کند را نیز به طور کامل توضیح می دهیم. در این مقاله صرفا به شرح تیتر وار این عیوب بسنده خواهیم کرد.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی عملکرد دیفراست یخچال فریزر در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  عیوب یخچال و نحوه رفع آنها در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  اگر یخچال روشن نمی شود معمولا به 4 علت است: اولین علت که شایع ترین آن است, بریدگی در طول سیم متصل به دو شاخه و یا آسیب دیدن خود دوشاخه است که این عیب توسط آمپر سنج به راحتی قابل شناسایی است. دومین علت, خرابی ترموستات است. اگر ترموستات به هر علت آسیب ببینید جریان برق ورودی به یخچال به سمت موتور نمی رود در نتیجه یخچال به برق متصل است ولی روشن نمی شود. این عیب نیز به وسیله اهم سنج قابل شناسایی است. سومین علت, خراب شدن اورلود است. در این حالت یخچال به برق متصل است و برق هم از ترموستات عبور کرده و وارد موتور می شود اما به علت خرابی اورلود این جریان به کمپرسور نرسیده و کمپرسور روشن نمی شود. در این حالت نیز اهم متر برای تشخیص عیب چاره ساز است. در سر فصل مربوط به آموزش عیب یابی و تعمیر برد یخچال های معمولی, فریزر و ساید در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مجتمع آموزشی فنی سازان به طول مفصل به این مطالب می پردازیم. چهارمین علت روشن نشدن یخچال, بررسی سیم کشی داخلی آن است. ممکن است هر کدام از سیم ها به علت ضربه یا هر نوع آسیب فیزیکی دیگر از یک قسمت جدا شده باشند و در نتیجه به علت عدم برق رسانی به آن قسمت, فرآیند روشن شدن یخچال متوقف شود. عیب بعدی این است که یخچال به صورت اتوماتیک دوره های خاموش و روشن شدن را طی نمیکند. این عیب عموما به دلیل خرابی ترموستات یا ایجاد برفک زیاد در یخچال رخ می دهد. سایر عیوب یخچال به طور کامل در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی بررسی خواهد شد. در یخچال عموما اکثر خرابی مربوط به قطعات فیزیکی مانند چراغ داخل یخچال و لاستیک دور درب یخچال است و در مورد قطعات الکترونیکی این خرابی بیشتر در مورد ترموستات و یا کمپرسور اتفاق می افتد.

   

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی مبدل کمپرسور یخچال ساید در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی ماشین لباسشویی و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  تنوع ماشین های لباسشویی در 2 دسته بندی جای میگیرد. دسته اول ماشین های لباسشویی اتوماتیک و دسته دوم ماشین های لباسشویی نیمه اتوماتیک هستند. از اسم دسته اول همانطور که مشخص است, تمام عملیات پس از ریختن لباس ها و پودر لباسشویی در ماشین به صورت خودکار توسط خود ماشین انجام می شود و انسان در آن دخالتی ندارد. این نوع ماشین ها ایمنی بیشتری نسبت به نوع نیمه اتوماتیک دارند و البته دارای پیچیدگی بیشتری نیز نسبت به این نوع هستند. در کارگاه عملی مجتمع فنی سازان در طی کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی این نوع ماشین ها و قطعات آنها به طور کامل به کارآموزان نشان داده خواهد شد. در دسته دوم 2نوع ماشین لباسشویی سطلی و دوقلو قرار می گیرند. ماشین لباسشویی سطلی از یک مخزن که شامل بدنه و یک پروانه در انتهای آن است تشکیل شده است. در زیر مخزن, موتور قرار میگیرد. این نوع ماشین دارای مخزن پودر مجزا و یا سیستم آبکشی نیست و صرفا مرحله شستشو لباس را با چرخاندن کلید تایمر مکانیکی توسط کاربر انجام می دهد و پس از پایان تایمر, ماشین خاموش می شود و هیچ گونه عملیات آب کشی بر روی آن انجام نمی شود. این نوع ماشین لباسشویی به دلیل اینکه به راحتی اتصال به بدنه پیدا می کند و همینطور قسمتی از فرآیند شستشو به عهده شخص می باشد, زیاد مورد پسند نیست. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی نکات مربوط به نگهداری و سرویس این نوع ماشین به کارآموزان آموزش داده می شود. ماشین لباسشویی دوقلو, مانند ماشین لباسشویی سطلی عمل می کند با این تفاوت که عمل شستشو در یک مخزن و عمل آبگیری در یک مخزن دیگر انجام می شود. عملیات در هر مخزن در این نوع ماشین توسط یک موتور کنترل می شود به این معنی که این نوع ماشین دو موتوره است. این ویژگی در کیفیت بیشتر عملیات شستشو تاثیر مستقیم دارد. با طرز کار هر دو موتور این نوع از ماشین ها در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به طور کامل آشنا خواهید شد.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی موتور ماشین لباسشویی سطلی در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  عیوب ماشین لباسشویی و نحوه رفع آنها در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  شما به عنوان یک تعمیرکار لوازم خانگی علاوه بر شناخت کامل قطعات و عملکرد قسمت های مختلف ماشین لباسشویی و عیب یابی آن, باید در مورد نصب و مراحل قبل از اولین کارکرد ماشین نیز اطلاع داشته باشید زیرا در بیشتر موارد عملکرد ناقص ماشین, به دلیل اشتباهاتی است که در حین نصب پیش آمده است. این اشتباهات می توانند به سادگی تراز نبودن محل نصب یا به سختی عدم راه اندازی صحیح سیستم ورود و خروج آب باشند. پس همواره قبل از اینکه اقدام به باز کردن ماشین لباسشویی کنید, حتما تمامی مراحل نصب را مجددا چک کنید تا اگر عیب ایجاد شده مربوط به یکی از این مراحل بود به راحتی آن را رفع کنید. ما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به تمامی کارآموزان این مراحل را در کارگاه به صورت عملی آموزش می دهیم. در ماشین لباسشویی سطلی بیشترین خرابی مربوط به اتصال بدنه ماشین و خرابی و شکستگی تایمر می باشد. در نوع دو قلو, سهم موتور مربوط به مخزن آبگیری, در بحث خرابی از سایر قطعات بیشتر است. در مورد ماشین های تمام اتوماتیک, به دلیل ظرافت و پیچیدگی بیشتر سیستم عملکرد, امکان اینکه هر قسمتی دچار خرابی شود وجود دارد ولی در این بین, میکروسوئیچ کنترل بسته بودن درب, ولوم تایمر و سیستم ورود و خروج آب بیشترین سهم خرابی را در قطعات این نوع ماشین دارا می باشند. سایر عیوب و طریقه رفع آنها به تفصیل در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی توضیح داده می شود.

   

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی موتور ماشین لباسشویی اتوماتیک در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

   

  بررسی تلویزیون و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  تاریخچه پیدایش تلویزیون به سال 1884 میلادی بر میگردد. زمانی که اولین دستگاهی که قادر به انتقال یک تصویر ثابت بود توسط یه دانش آموز اختراع شد. تلویزیون های موجود در بازار در سه دسته معمولی, LCD و LED جای می گیرند. این دسته بندی بر اساس نوع صفحه نمایشگر استفاده شده در این تلویزیون هاست. در تلویزیون های معمولی از نمایشگرهای CRT استفاده می شود. این نوع نمایشگرها از لامپ کاتدی استفاده می کنند و بنابراین رزولیشن ثابتی ندارند و تصاویر حجیم را به صورت چندان جالبی پخش نمی کنند. در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی و سرفصل مربوط به آموزش عیب یابی و تعمیر برد تلویزیون های معمولی, LCD و LEDبه شما طریقه باز کردن این نوع لامپ ها و تشخیص عیب آنها را به طور کامل آموزش خواهیم داد. در نمایشگرهای LCD از کریستال مایع یا فناوری پلاسما و لامپ های فلوئورسنت برای نمایش تصاویر استفاده می کنند. این نوع نمایشگرها به دلیل اینکه از طرفین زاویه خوبی را به تماشا کننده نمی دهند و به اصطلاح تاریک هستند, برای فضاهای با نور زیاد مناسب نیستند. عمر مفید این نمایشگرها با استفاده روزانه حدود 8 ساعت چیزی بین 34 تا 50 سال است. از طرفی عرض کم تلویزیون هایی که از این مدل نمایشگر استفاده می کنند در مقایسه با نمایشگرهای نوع CRT  باعث شده تا این نمایشگرها بسیار مقرون به صرفه باشند. در نمایشگرهای  LEDبرای نمایش تصاویر از دیودهای نوری استفاده می شود. از لحاظ کیفیت نمایش تصویر در مقایسه بین نمایشگرهای LCD و LED , تفاوت زیادی وجود ندارد اما از لحاظ عمر مفید این تفاوت بین دو نمایشگر قابل توجه است. نمایشگرهای  LEDبا استفاده روزانه 8 ساعت, عمر مفیدی حدود 4تا 8 سال دارند که این در مقایسه با نمایشگرهای LCD بسیار کمتر است. با طی کردن دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی این نمایشگرها را از نزدیک مشاهده خواهید کرد و عملکرد هر کدام را به همراه استاد مربوطه قدم به قدم یاد خواهید گرفت. در تلویزون بیشترین خرابی مربوط به پنل دریافت سیگنال از کنترل, پنل نمایشگر و مدار فرمان برد است که در قسمت آموزش تعمیرات لوازم خانگی به این مفاهیم نیز پرداخته شده است.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی نمایشگر CRT در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بررسی برد  نمایشگر LCD در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

   

  بررسی غذاساز و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  غذا ساز جزء دسته لوازم خانگی گردان قرار می گیرد. در این دستگاه به وسیله موتور و گردش یک اهرم, نیروی لازم برای کارکرد هر یک از قطعاتی که بر روی این اهرم دوار قرار می گیرد تامین می شود. غذاساز وسیله ای مجزا نیست بلکه ترکیبی از وسایلی مانند آب میوه گیری, مخلوط کن, خرد کن, آسیاب و رنده است و از این لحاظ وسیله ای بسیار کارآمد در خانه محسوب می شود. شما در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی با قسمت های متفاوت این دستگاه به طور کامل آشنا خواهید شد. در غذا ساز بیشتر, قطعات فیزیکی مانند پارچ مخلوط کن یا مخزن خرد کن که به سطح دوار متصل می شوند, بیشترین خرابی را در بین سایر قطعات دارند. البته استفاده پشت سر هم و بدون استراحت از غذا ساز نیز مانند هر وسیله الکترونیکی دیگر می تواند به برد و قطعات الکترونیک آن به علت داغ شدن سیم پیچ داخلی, آسیب جدی وارد کند. ما در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی روش های صحیح نگهداری از این وسیله را نیز در کنار سایر آموزش ها به شما یاد خواهیم داد.

  آموزش تعمیرات لوازم منزل

  بررسی موتور غذاساز در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی مخلوط کن و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  این دستگاه نیز به علت داشتن صفحه چرخنده مانند غذاساز در دسته بندی لوازم خانگی گردان قرار می گیرد. از مخلوط کن برای مخلوط کردن هر نوع مایع سرد و یا آسیاب کردن قطعات نرم و نیمه سخت استفاده می شود. معمولا در صورت آسیب دیدن هر کدام از قطعات فیزیکی اصلی مانند بدنه و پارچ یا تیغه داخل پارچ و همچنین آسیب دیدن تمامی قطعات الکترونیکی, دستگاه کار نخواهد کرد و در صورت سماجت کاربر برای به راه انداختن دستگاه آسیب دیده, به موتور دستگاه فشار جدی وارد شده و حتی منجر به سوختن آن می شود. توجه به آسیب های جزئی در این دستگاه نیز حائز اهمیت است و بنابراین ما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به طور کامل مباحث مربوط به آن را تحت پوشش قرار دادیم.

   

  موتور مخلوط کن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی موتور مخلوط کن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی آبمیوه گیری و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  آبمیوه گیری جزء لوازم خانگی گردان است. این دستگاه با استفاده از نیروی گریز از مرکزی که مشابه آن در سیستم ماشین لباسشویی و در مرحله آب گیری از لباس استفاده می شود, فرآیند آب گیری از میوه ها را انجام می دهد. متاسفانه آب میوه گیری جزء لوازمی است که به سرعت خراب می شود. خرابی تیغه ها و بوش یا بلبرینگ بیشترین سهم را در این بین دارند. در سر فصل های مربوط به آموزش عیب یابی و تعمیر برد آبمیوه گیری ها و همچنین سر فصل آموزش عیب یابی قسمت های مکانیکی آبمیوه گیری ها و روش های بر طرف نمودن آنها در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شما را با جزئیات این وسیله و تعمیرات آن به طور کامل آشنا خواهیم کرد.

  موتور مخلوط کن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  بررسی موتور آبمیوه گیری در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

   

  بررسی ماکروفر و ماکروویو و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  عملکرد دستگاه ماکروفر یا ماکروویو مانند فر است. با این تفاوت که در فر برقی از نیروی برق و گرم شدن المنت و در فر گازی از حرارت ناشی از سوختن گاز شهری استفاده می شود اما ماکروفر از تابش الکترومغناطیس برای گرم کردن یا پخت غذا استفاده می کند. اجاق ماکروفر بر خلاف فر برقی و گازی, دارای صفحه ای چرخان در کف محفظه است که در طی انجام عملیات پخت و پز برای اینکه تمامی قسمت های ماده غذایی به طور یکنواخت در معرض تابش قرار بگیرند, در حال چرخش است. در سر فصل های مربوط به عیب یابی مکانیکی و الکترونیکی ماکروفروها در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی هم با عملکرد این دستگاه و هم عیب یابی آن آشنا خواهید شد. در بین قطعات ماکروفرها, صفحات چرخان و پنل فرمان بیشترین خرابی را به خود اختصاص می دهند.

  بررسی موتور صفحه سینی گردان ماکروفر در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی چرخ گوشت و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  چرخ گوشت جزء لوازم خانگی گردان دسته بندی می شود. اساس کار چرخ گوشت در نوع خانگی و صنعتی یکسان می باشد و تفاوت آنها فقط در نوع قطعات به کار رفته در آن است. چرخ گوشت های خانگی از موتور ضعیف تری استفاده می کنند و همچنین توانایی چرخ کردن مقدار ماده مشخصی را در هر بازه زمانی هم به علت کوچک بودن محفظه قرارگیری گوشت و هم سریع گرم شدن موتور دارند اما چرخ گوشت های پیشرفته تر یا به اصطلاح صنعتی که عموما در قصابی ها, رستوران ها و مراکزی که می خواهند مقادیر حجیم ماده غذایی را در هر نوبت با آن چرخ کنند استفاده می شود. این نوع چرخ گوشت ها به دلیل موتور قوی که دارند, دیرتر گرم شده و علاوه بر آن در بعضی از مدل ها توانایی چرخ کردن گوشت کاملا یخ زده را نیز دارا می باشند. در کارگاه عملی در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی مشاهده خواهید کرد که بیشترین عیوب مربوط به این وسیله, هم در نوع خانگی و هم صنعتی مربوط به هرز شدن آرمیچر و در نتیجه نچرخیدن حلزونی, خراب شدن چرخ دنده اصلی در جعبه دنده که عموما به علت در جا کار کردن چرخ گوشت( حرکت قطعات چرخ گوشت بدون آنکه ماده غذایی داخل آن باشد) و تیز نبودن یا فرسودگی تیغه و سایر قطعات فیزیکی است.

  موتور مخلوط کن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  بررسی موتور چرخ گوشت خانگی در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  بررسی جاروبرقی و مباحث مربوط به آن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  جارو برقی از دو قسمت مربوط به قطعات مکانیکی و قطعات الکترونیکی داخل موتور تشکیل شده است. از انواع قطعات مکانیکی به کار رفته در آن می توان به لوله خرطومی, کیسه جمع آوری آشغال, بدنه و انواع سری جمع آوری آشغال اشاره کرد. تمام قطعات الکترونیکی جارو برقی نیز به استثناء پریز و سیم همگی داخل محفظه موتور جای می گیرند. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کنار آشنایی با عملکرد موتور خارج از بدنه و در کارگاه, با عیوب مربوط به جارو برقی که در قسمت مکانیکی بیشتر در لوله خرطومی و سیم جمع کن و در قسمت الکترونیکی داخل موتور بیشتر در رله, بوش و بلبرینگ ها و خرابی لاستیک های بین قطعات که باعث ایجاد صدای زیاد موتور در حین کار می شود, نیز آشنا خواهید شد.

  موتور مخلوط کن در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

  بررسی موتور جاروبرقی در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

   

  مزیت های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مجتمع فنی سازان نسبت به سایر آموزشگاه ها

  مجتمع آموزشی فنی سازان با چندین سال سابقه پر افتخار در زمینه برگزاری دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی به صورت جداگانه و همچنین سایر دوره های تعمیرات وسایلی مانند پرینتر, دستگاه فتوکپی و… و دوره های آموزش نصب دزدگیر, دوربین مداربسته, کولر و … هزاران کارآموز شرکت کننده در دوره های در کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی را توسط اساتید باتجربه خود, به کارشناسان حرفه ای و مسلط تبدیل و وارد بازار کار کرده است. کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مجتمع فنی سازان ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از سایر موسسات متمایز می کند که در ذیل به شرح آن میپردازیم. 1-تجربه و تخصص بالا: تمام اساتید فعال در مجتمع و همچنین اساتید دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی همگی از بین اشخاص با تجربه و شاغل در بازار کار انتخاب شده اند. بنابراین این اطمینان به تمامی کارآموزان داده می شود که با ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگیدقیقا همان آموزش هایی را خواهند دید که برای ورود به بازار کار در این زمینه نیاز دارند. 2-ضمانت: تنها هدف ما از برگزاری دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی و دوره های دیگر, یادگیری کامل کارآموزان شرکت کننده در این دوره ها و رضایت آنها است. در صورتی که پس از طی دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل, کارآموز عنوان کند که ساعات آموزش تئوری و عملی برایش کافی نبوده و نتوانسته کامل و جامع در مورد تعمیرات لوازم خانگی به حد قابل قبول برسد, دوره به صورت رایگان برای وی تجدید می شود تا زمانی که وی به حد کافی از یادگیری دست یابد. 3-پشتیبانی قوی: با وجود اینکه در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمامی مباحث مورد نیاز برای ورود به بازار کار به صورت کامل توسط اساتید تدریس خواهد شد و نگرانی از بابت یادگیری ناقص و عدم توانایی ورود به بازار کار را پس از پایان دوره نخواهید داشت, اساتید ما پس از پایان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگینیز به صورت رایگان از کارآموزان پشتیبانی آموزشی خواهند داشت. 4- زمان مناسب برگزاری کلاس ها: تمامی کلاس های مجتمع از جمله دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی مطابق با وضعیت کارآموزان و حتی در روزهای تعطیل برگزار خواهد شد. 5-کارگاه های مجهز: همانطور که قبلا توضیح دادیم, کارگاه های مجتمع همگی کاملا مجهز بوده و تمام وسایلی که در طول کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی مورد بررسی قرار می گیرند همگی در کارگاه موجود بوده و کارآموزان از نزدیک با آنها کار خواهند کرد. 6-صدور مدرک معتبر: مدرک صادر شده برای کارآموزان پس از پایان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد. در پایان امیدواریم با انتخاب کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مجتمع فنی سازان به ما افتخار همکاری با تعمیرکاران حرفه ای در آینده را که صبر پیشه کردید و تا اینجا با ما همراه بودید را بدهید.

   

  گالری تصاویر کلاس

  دوره های مرتبط


  آخرین مقالات آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  فوریه 6, 2022
  هشت-کسب-و-کار-با-وام-صد-میلیونی

  با وام صد میلیونی بازنشستگان چه کسب و کارهایی می توان راه اندازی کرد؟

  این روزها حتما خبر اعطای وام صد میلیونی بازنشستگان را از خبرگزاری های مختلف شنیده اید. طبق دستور رئیس جمهور در ابتدا قرار بر این بود […]
  ژانویه 4, 2022
  علت-یکسره-کار-کردن-یخچال

  علت یکسره کار کردن یخچال

  علت یکسره کار کردن یخچال می تواند ناشی از عوامل متعددی باشد که همگی آنها را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم. معمولا یخچال […]
  ژانویه 1, 2022
  مشاغل-فنی-پردرآمد

  مشاغل فنی پردرآمد

  مشاغل فنی پردرآمد در سال های اخیر، مشاغل فنی پردرآمد مانند تعمیرات موبایل به دلیل نیاز بازار رشد خوبی را تجربه کرده است. اکثر دانش آموزان […]
  guest
  22 دیدگاه
  بازخورد درون متنی
  مشاهده همه نظرات
  مهدی شیری
  مهدی شیری
  9 ماه پیش

  من این دوره رو شرکت کردم خیلی خوب یاد میدن، خداییش همینارو جای دیگه هفت هشت میلیون میگیرن یاد میدن، تازه اگه یاد بدن اصلا چیزی

  فنی سازان
  فنی سازان
  پاسخ به  مهدی شیری
  4 ماه پیش

  خداروشکر که از آموزش راضی بودید ، موفق باشید 🌹

  محسنی
  محسنی
  9 ماه پیش

  ببخشید من به توصیه یکی از دوستان می خوام تو این دوره شرکت کنم و قول داده بعد دوره منو ببره پیش خودش سر کار تا راه بیوفتم. ولی میترسم یاد نگیرم. اگه دوره رو شرکت کنم یاد نگیرم پولمون رو پس میدین؟

  صانعی
  صانعی
  8 ماه پیش

  سلام من از اصفهان میخوام بیام دوره. باید از قبل بیام خوابگاه رو هماهنگ کنم یا همون روز کلاس بیام هم میشه کی کرد؟

  سرابی
  سرابی
  7 ماه پیش

  ببخشید من پول این دوره رو بزور جور کردم بخدا تو این وضعیت، بعد دوره قشنگ هر وسیله ای بدن با هر مارکی تعمیر می کنیم؟ 

  خادمی
  خادمی
  7 ماه پیش

  سلام من میخوام دوره رو شرکت کنم ولی مطمئن نیستم میشه یکم از دوره توضیح بدین چی یاد میدین دقیقا؟ وسایل ریز مثل چرخ گوشت و آبمیوه گیری هم یاد میدین؟

  فنی سازان
  فنی سازان
  عضو
  پاسخ به  خادمی
  4 ماه پیش

  سلام لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم درخواست مشاوره منتظر تماس مشاورین آموزشگاه باشید.

  شهرام
  شهرام
  6 ماه پیش

  سلام، بعد دوره یه مدرک کلی بهمون میدیدن؟ این لوازم رو جدا جدا هم میشه اسم نوشت؟ مثلا فقط تلویزیون؟

  فنی سازان
  فنی سازان
  عضو
  پاسخ به  شهرام
  4 ماه پیش

  سلام هم به صورت کلی و هم به صورت جداگانه امکان صدورمدرک هست.

  آقایی
  آقایی
  4 ماه پیش

  سلام دوره لوازم خونگی خصوصی میخوام گفتن ندارید؟امکانش نیست؟؟

  فنی سازان
  فنی سازان
  پاسخ به  آقایی
  4 ماه پیش

  سلام ، برای هماهنگی دوره خصوصی با آموزشگاه تماس بگیرید ، در حال حاضر برای روزهای زوج ساعت ۱۷ تا ۲۰ امکان برگزاری کلاس خصوصی را داریم.

  بدری
  بدری
  4 ماه پیش

  من این دوره رو شرکت کردم، خیلی عالی بود و کامل و عملی آموزش دیدم و خودم جوشکاری لوله مسی و شارژ گاز رو با دستای خودم انجام دادم که همین باعث شد اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنم و کاملا مسلط بشم ، واقعا ممنونم
  و این دوره رو پیشنهاد میکنم که حتما بگذرونید.

  فنی سازان
  فنی سازان
  پاسخ به  بدری
  4 ماه پیش

  خوشحالیم که از دوره راضی بودید و برایتان آرزوی موفقیت داریم🌹

  رضا
  رضا
  4 ماه پیش

  سلام خسته نباشید مدرک معتبر هم میدید

  فنی سازان
  فنی سازان
  پاسخ به  رضا
  4 ماه پیش

  بله، بعد از پایان دوره مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای صادر میشود که بین المللی و قابل ترجمه هم هست.

  Amir
  Amir
  3 ماه پیش

  منظورتون از دوره خصوصی و عمومی چیه

  فنی سازان
  فنی سازان
  عضو
  پاسخ به  Amir
  3 ماه پیش

  در دوره عمومی تعداد نفرات کلاس بیش از 3 نفر هست و کلاسها طبق برنامه ای که آموزشگاه تعیین میکند برگزار می شود، در کلاسهای خصوصی تعداد نفرات کلاس بین 1 تا 3 نفر است و تایم کلاسها با تایم آزاد کارآموزان هماهنگ می شوند.

  حمید روزبه
  حمید روزبه
  2 ماه پیش

  سلام ببخشید دوره کامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی چقدر میشه
  ممنون پاسخ بدین

  فنی سازان
  فنی سازان
  عضو
  پاسخ به  حمید روزبه
  2 ماه پیش

  سلام وقت بخیر هزینه در سایت مشخص شده براتون