آموزش نصب دزدگیر اماکن

در مجتمع فنی سازان، دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن ارائه می‌شود که یکی از رشته‌های پرطرفدار در زمینه برق به شمار می‌رود. این دوره آموزشی، به صورت تخصصی و عملی با استفاده از تجهیزات کامل انجام می‌پذیرد و کارآموزان را به طور کامل با انواع سیستم‌های امنیتی آشنا می‌کند. در این دوره، شرکت‌کنندگان مهارت‌های لازم برای نصب انواع دزدگیرها، از جمله مدل‌های متصل به خط تلفن ثابت و سیم کارتی را فرا می‌گیرند و برای ورود به بازار کار مجهز می‌شوند. کارآموزان پس از اتمام دوره قادر خواهند بود تمامی برندهای موجود در بازار را به راحتی نصب و راه‌اندازی کنند. این دوره با هدف آماده‌سازی کارآموزان برای مواجهه با چالش‌های واقعی محیط کار و ارائه مجوز رسمی فعالیت طراحی شده است.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن

شهریه دوره

نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
آموزش نصب دزدگیر اماکن2.000.000 تومان5.000.000 تومان

فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  1. بازبینی تاریخچه و علت پیدایش دزدگیر اماکن

  2. مروری بر برق صنعتی و ساختمان در دزدگیر اماکن

  3. آموزش سیستم دزدگیر اماکن و بازبینی متعلقات آن

  4. آموزش و معرفی انواع پنل مرکزی در دزدگیر اماکن

  5. آموزش و معرفی انواع ترمینال و طریقه نصب و عملکرد آنها

  6. آموزش انواع دزدگیر اماکن (بدون تلفن کننده ،تلفن کننده خط شهری و تلفن کننده سیم کارتی)

  7. آموزش طریقه زون بندی سازمانی

  9. آموزش و معرفی انواع چشمی از قبیل سیمی،بیسیم و وزنی

  10. آموزش طریقه تنظیم فرکانس در چشمی های بی سیم

  11. آموزش طریقه لرن کردن انواع چشمی بی سیم به پنل دزدگیر اماکن

  12. آموزش طریقه لرن کردن ریموت کنترل به پنل مرکزی

  13. آموزش و معرفی انواع پدال ها و شستی ها و چگونگی نصب آنها

  14. آموزش طریقه نصب و برنامه ریزی تلفن کننده های شهری

  14. آموزش طریقه نصب و برنامه ریزی تلفن کننده های سیم کارتی

  15. آموزش طریقه ارسال فرمان فعال و غیر فعال از جانب تلفن کننده

  16. آموزش طریقه ضبط پیغام بر روی انواع تلفن کننده ها

  17. آموزش طریقه شارژ نمودن سیم کارت تلفن کننده سیم کارتی

  18. آموزش طریقه فرمان دادن از طریق sms جهت روشن و خاموش نمودن وسایل برقی

  19. آموزش و معرفی انواع بلندگو و طریقه نصب آن

  20. آموزش ، معرفی و طریقه نصب انواع آژیر پیزو

  21. آموزش طریقه برنامه ریزی انواع زون ها به طور موقت یا دائم

  22. آموزش طریقه سیم کشی و استاندارد کابل ها

  23. آموزش طریقه نصب باطری پشتیبان بر روی پنل دزدگیراماکن

  24. آموزش کاملا تخصصی و عملی تمامی مراحل نصب دزدگیراماکن

  25. آموزش طراحی کردن دزدگیر کارآمد برای مکان مورد نظر شما

  سوالات متداول

  • آیا مدرک پایان دوره معتبر است؟

   بله ، گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود.
  • مدت دوره چند ساعت است؟

   3 تا 5 ساعت.
  • مدت دوره چند روز است؟

   دوره یک روزه است.
  • آیا خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی هست؟

   بله ، خوابگاه هم تدارک دیده شده است.

  آموزش نصب دزدگیر اماکن یکی از رشته های پرطرفدار در زمینه برق می باشد که در مجتمع فنی سازان به صورت تخصصی و عملی با تجهیزات کامل به کارآموزان آموزش داده می شود. دزدگیر اماکن یا سیستم امنیتی، باعث جلوگیری از ورود افراد سودجو به منزل و مغازه و یا سازمان و… می‌شود. و در زمانی که شما سیستم را فعال می‌نمایید در صورت ورود دزدگیر عمل نموده و سنسورها آلارم می‌دهند. دزدگیر اماکن به سه المان دزدگیر معمولی و دزدگیر با تلفن کننده ثابت خط شهری و سیم کارتی در بازار عرضه شده که در مجتمع فنی سازان به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می‌شود تا کارآموزان در بازار کار از لحاظ تئوری و عملی کارآمد باشند.

  افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن شرکت کنند، می‌توانند در این صفحه سرفصل‌هایی که در این دوره آموزشی تدریس می‌شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند. فنی سازان سعی دارد، دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کارآموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازارکار، با مجوز رسمی فعالیت نماید. این دوره‌ها به صورت 100% عملی برگزار می‌شوند تا شرکت‌کنندگان با اطمینان کامل وارد بازارکار شوند.

  خصوصیات و مزایای شرکت در دوره آموزش نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن

  یکی از خصوصیات و مزایای شرکت در دوره آموزشی نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن آشنایی کامل با انواع سیستم های اعلام سرقت دستی و اتوماتیک می باشد. به طوری که با مکانیزم عملکرد انواع تشخیص دهنده یا آشکارسازها که در بازار با سنسور یا چشمی معرفی می شوند آشنا گردند.و یکی دیگر از مزایا این است که با توجه به فراوانی محصولات با برندهای متفاوت باعث شده است که در نگاه اول کارآموز تصور اینکه سیستم اعلام سرقت را نتواند نصب و راه اندازی کند ولی ما در این مجتمع با بروز ترین تجهیزات و متد آموزشی این امر را میسر کردیم که پس از دوره کارآموز به راحتی بتواند تمامی برندهای موجود در بازار را نصب و راه اندازی نماید. مجتمع آموزشی فنی سازان با استفاده از اساتید مطرح در صنعت اعلام سرقت و کارگاه مجهز و با امکانات بروز تلاش کرده تا کارآموزان عزیز پس از پایان دوره آموزشی به راحتی بتوانند کار نصب را انجام دهند.

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  مراحل نصب دزدگیر اماکن

  در نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن اولین مرحله تشخیص بهترین مکان برای نصب سنسورها می باشد. پس از پیدا کردن مکان مناسب برای سنسورها که معمولا در نزدیک ترین مبادی ورود برای سنسورها می باشد. باید سیم کشی آنها را نیز از کوتاه ترین مسیر به پنل مرکزی رساند. که از نظر هزینه سیم کشی و مقدار سیم مصرفی به صرفه باشد. البته سنسورهای بی سیم نیز هستند که نیازی به سیم کشی ندارند. و یا سنسورهایی که به صورت مگنت هست لای درب ورود نصب می شوند . سپس مکان مناسب برای نصب آژیر یا اسپیکر پیدا می کنیم . تا صدای ایجاد شده در زمان وقوع سرقت قابل شنیدن برای خودمان و یا اطرافیان باشد. و در نهایت پنل را راه اندازی و برنامه ریزی می شود. شماره های مد نظر جهت پیامک و زنگ داخل حافظه پنل ذخیره می شوند. پس از تست از سلامت عملکرد آماده تحویل دادن به مشتری است. تمامی مراحل ذکر شده بالا به همراه کوچکترین جزئیات مربوطه بصورت کاملا تخصصی و عملی به کارآموزان در آموزشگاه فنی سازان آموزش داده می شود.

  بررسی درآمد نصب دزدگیر اماکن

  نصب و راه اندازی در دزدگیر اماکن یا در بعضی موارد با نام اعلام سرقت ذکر می شود بستگی به نرخ صنق اتحادیه هر استان متفاوت می باشد و در اول هر سال اتحادیه مربوطه لیست نرخ نامه صنف را به صنف ارائه می دهد. در سال 1401 نرخ نصب و راه اندازی پنل اعلام سرقت هزینه دریافتی بابت نصب 500 هزار تومان و 600 هزار تومان و نصب و راه اندازی سایر ادوات مانند سنسور و آژیر و اسپیکر هر کدام 40 هزار تومان الی 50 هزار تومان و نرخ سیم کشی متری 4 هزار تومان می باشد. بر فرض مثال اگر در یک پروژه یک پنل به همراه 10 سنسور و 2 آژیر و 40 متر سیم کشی نیاز باشد و دستمزد دریافتی بین 1 میلیون و 1.2 میلیون بابن نصب و راه اندازی دریافت می گردد. البته لازم به ذکر است در سخت ترین شرایط در یک روز قابل اجرا می باشد. این دستمزد دریافتی بدون احتساب خرید جنس می باشد چنانچه تامین جنس بر عهده ما باشد می توان سودی بین 10 الی 25 درصد هم از کل خرید اجناس از مشتری دریافت نمود.

   

  1 دیدگاه برای آموزش نصب دزدگیر اماکن

  1. اصغر حسنی

   سلام وقت بخیر من در این دوره شرکت کردم و واقعا خوب بود همه چی عملی گفته شد. پشتیبانی فقط به چه شکله ؟

   • مدیر سایت

    درود بر شما
    بسیار خرسندیم از رضایت شما. پشتیبانی به صورت نامحدود پس از دوره است و به هر مشکلی برخوردید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار