آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز

آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز به صورت کاملا تخصصی در آموزشگاه فنی سازان برگزار می شود. این دوره شامل آموزش تعمیرات انواع اسپرسوساز های خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی می شود. آموزش ها صفر تا صد و از مطالب مبتدی تا مطالب پیشرفته خواهد بود.

مدت زمان برگزاری این دوره 20 ساعت است. آموزش به صورت عملی و در کارگاه مجهز به ابزار پیشرفته صورت می گیرد. در پایان این دوره کارآموزان قادر خواهند بود انواع برندهای موجود در بازار را عیب یابی و تعمیر کنند. ابزارهای مورد نیاز برای تعمیر دستگاه اسپرسوساز ، در این دوره معرفی می شوند. نحوه کار با این ابزار را به صورت عملی در کلاس تعمیر اسپرسوساز فرا می گیرند.

پشتیبانی نامحدود پس از دوره، تجدید دوره رایگان و صدور مدرک قابل ترجمه نمونه هایی از مزایای این دوره هستند. تدارک خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی در نزدیکی آموزشگاه انجام می شود.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز

شهریه دوره
نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
دوره تعمیرات اسپرسوساز6.000.000 تومان10.000.000 تومان
فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  1. آموزش نحوه تعمیر و سرویس انواع اسپرسوسازها

  2. آموزش نحوه تعمیر وسرویس قهوه سازهای خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی

  3. آموزش نحوه هواگیری در انواع اسپرسوسازها

  4. آموزش نحوه رفع نشت آب در انواع اسپرسوسازها

  5. آموزش نحوه رفع ایراد ماندن تفاله قهوه در اسپرسوسازها

  6. آموزش نحوه رفع ایراد روشن نشدن پمپ اسپرسوسازها

  7. آموزش نحوه رفع ایراد صدای بلند در اسپرسوسازها

  8. آموزش نحوه رفع ایراد گرم نشدن آب قهوه سازها

  9. آموزش نحوه رفع ایراد کم فشاری در دستگاه اسپرسوساز

  10. آموزش عیب یابی اسپرسوسازهای خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی

  11. آموزش و بررسی اجزای مختلف دستگاهها مثل موتور، پمپ آب، فیلتر، هدگروپ، نازل، سبد، ترموستات و لامپ اسپرسوسازها

  12. تحلیل مشکلات همیشگی اسپرسوسازها

  سوالات متداول
  • دوره آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری؟

   80% آموزش در این دوره به صورت عملی است.
  • مدت دوره چند ساعت می باشد؟

   15 تا 20 ساعت .
  • دوره آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز در چه روزهایی برگزار می شود؟

   این دوره در طی هفته ( شنبه تا چهارشنبه ) برگزار می شود.
  • آیا نیاز هست لباس کار و تجهیزاتی برای این دوره از طرف کارآموزها آورده شود؟

   خیر ، هم لباس کار موجود هست و هم کارگاه کاملا مجهز می باشد.
  نظرات کارآموزان

  آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز، یکی از رشته های فنی پرتقاضا است. استفاده از دستگاه های اسپروساز در برخی منازل، کافه ها و رستوران ها رواج بسیاری داشته است . از این رو حتما نام های انواع مختلفی از قهوه به گوشتان خورده است. یکی از انواع قهوه که طرفداران بسیاری دارد قهوه اسپرسو است. به طوری که برای ساخت این نوع قهوه دستگاهی حرفه ای و مدرن با استفاده از تکنولوژی روز به نام اسپرسو ساز طراحی و تولید شده است.

  این دستگاه به خصوص در رستوران ها و کافه های بزرگ که حجم کاری زیادی دارند گاهی دچار ایراداتی می شود . استفاده از این دستگاه به دفعات سبب می شود تا عملکرد آن با مشکل مواجه شود . از این رو برای تعمیر این دستگاه به یک متخصص نیاز است . این متخصص باید روی عیب یابی و تعمیر این دستگاه مسلط باشد . همچنین بتواند ایراد قطعات مختلف را پیدا کرده و مشکل را برطرف کند.

  برای انجام تعمیر دستگاه اسپرسوساز باید حتما آموزش ببینید . آموزش ها باید عملی باشند و شما را با مشکلات رایج و طرزکار و نحوه عیب یابی و تعمیر انواع قطعات آشنا کنند. آموزشگاه فنی سازان دوره آموزش تعمیر دستگاه اسپروساز را در محیطی حرفه ای و با کاملترین تجهیزات روز بازارکار برگزار می کند.

    آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز  

  بازار کار و درآمد حرفه تعمیرات دستگاه اسپرسوساز

  انواع این دستگاه ها در بازار به فروش می رسند و در منازل و مکان های مختلف دیگر کاربرد دارند. استفاده طولانی مدت یا غیر اصولی از این دستگاه ها باعث بروز مشکلاتی برای آنها می شود. تعمیر این دستگاه ها باید توسط یک فرد آموزش دیده صورت بگیرد که روی عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها مسلط است و آموزش های لازم را دیده است.

  از طرفی تعمیر این دستگاه ها به این دلیل که کاری تخصصی می باشد دارای دستمزدهای خوبی نیز هست. بازارکار این رشته کاملا فعال است . تعمیرکاران این رشته با دریافت سفارش تعمیر این دستگاه ها می توانند درآمد خوبی داشته باشند.

  انواع دستگاه های اسپرسوساز که تعمیرات آن را باید آموزش دید

  استفاده از دستگاه اسپروساز در سال های اخیر رواج زیادی داشته است. این دستگاه ها در مدل های مختلفی تولید می شوند . برخی مدل های این دستگاه ها برای استفاده در منازل توسعه داده شده است . برخی مدل های دیگر صنعتی هستند و برای حجم کاری بالا و استفاده در کافه ها و رستوران ها طراحی و تولید شده اند .

  از انواع دستگاه های اسپرسو ساز می توان به اسپرسوساز خانگی، اسپرسوساز کپسولی، اسپرسوساز برقی، اسپرسوساز مینی، اسپرسوساز پمپی و اسپرسوساز مسافرتی اشاره کرد.

    آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز  

  چگونه وارد بازار کار شغل تعمیر دستگاه اسپرسوساز شویم؟

  ورود به بازار کار تعمیر دستگاه های اسپرسو ساز شامل مراحل مختلفی است. اگر این مراحل به درستی طی شوند می توانند شما را در رسیدن به هدف خود یعنی ورود موفق به بازارکار کمک کنند. اما اگر قصد داشته باشید به روش سنتی وارد بازارکار شوید مسیر خود را طولانی کرده و خیلی دیرتر به کسب درآمد می رسید.

  آموزشگاه فنی سازان دوره آموزش تعمیر دستگاه اسپرسو ساز را به صورت تخصصی برگزار می کند. در این دوره کارآموزان به صورت عملی و در زمانی کوتاه تمام مهارت های لازم برای تعمیر این دستگاه ها را آموزش می بینند. شما می توانید در همین زمان کوتاه ، آماده ورود به بازار کار شوید.

  بعد از این دوره می توانید ابزار و تجهیزات کار خود را تهیه کنید و کار خود را شروع کنید. ورود به بازار کار روش های مختلفی دارد. برای شروع کار خود می توانید در یک شرکت خدماتی استخدام شوید.

  همچنین می توانید اپلیکیشن های کاریابی مثل آچاره یا استادکار را نصب کنید . می توانید از طریق این اپلیکیشن ها سفارش تعمیرات دریافت کنید. البته یک انتخاب دیگر هم دارید. اگر هزینه اجاره یک مغازه را دارید می توانید با این کار به صورت مستقل شروع به کار کنید.

    آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز  

  نحوه برگزاری دوره تعمیرات اسپرسوساز

  آموزشگاه فنی سازان دوره آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز را در کارگاه مجهز و تحت نظر اساتید مجرب برگزار می کند. در این دوره کارآموزان تعمیر انواع دستگاه های اسپرسو ساز را آموزش می بینند. در این کارگاه ها تمام تجهیزات لازم برای تعمیر دستگاه اسپرسو ساز موجود است . کارآموزان می توانند با این دستگاه ها زیر نظر اساتید کار کنند و روی تعمیر آنها کاملا مسلط شوند.

  آموزش ها در آموزشگاه فنی سازان کاملا عملی و صفر تا صد است .  مطالب آموزشی به زبان ساده به کارآموزان منتقل می شود. برای کارآموزانی که از شهرهای دیگر به جمع ما می پیوندند هماهنگی های لازم برای اسکان در خوابگاه انجام خواهد شد. در ضمن به هیچ وجه نگران کار در بازارکار نباشید . اگر به هر دلیلی در ابتدای کار به مشکل برخورد کنید می توانید روی راهنمایی اساتید ما حساب کنید.

  آموزش رفع مشکلات رایج دستگاه اسپرسو ساز 

  استفاده مستمر و مکرر از دستگاه اسپرسو ساز به طور طبیعی باعث بروز مشکلاتی برای این دستگاه می شود. البته استفاده و کاربری نادرست از این دستگاه می تواند مشکلات بیشتر و جدی تری را برای آن ایجاد کند.

  در ادامه این مطلب به مشکلات رایج اسپرسوساز می پردازیم . در مورد دلیل ایجاد این ایرادات و نحوه رفع آنها اطلاعات مفیدی را ارائه خواهیم داد. با ما همراه باشید.

  • ایراد المنت گرمایی دستگاه اسپرسو‌ساز.
  • روشن نشدن دستگاه اسپرسو ساز.
  • سر و صدای بیش از حد دستگاه اسپرسوساز.
  • افت فشار دستگاه اسپرسوساز.
  • نشتی آب دستگاه اسپرسوساز.
  • نمایان شدن ذرات قهوه در فنجان.
  • گرم نگه نداشتن نوشیدنی در دستگاه اسپرسوساز.
  • بالا رفتن حرارت آب در دستگاه اسپرسوساز.
  • اختلال در عملکرد اتوماتیک دستگاه اسپرسوساز.
  • استاندارد نبودن میزان کف قهوه اسپرسو تولید شده.
  • خراب بودن لامپ دستگاه اسپرسوساز.
  • جوشش نوشیدنی در دستگاه اسپرسوساز هنگام آماده سازی.

  یک تعمیرکار دستگاه اسپرسو باید قادر باشد انواع دستگاه اسپرسو را تعمیر کند. در آموزشگاه فنی سازان شما انواع مهارت های لازم برای تعمیر این دستگاه ها را فرا می گیرید. آموزشگاه فنی سازان یکی از بزرگترین آموزشگاه های تهران می باشد که به صورت تخصصی در زمینه آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز فعالیت می کند.

   

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسوساز”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار