آموزش کلید سازی درجه 1 و 2

کلیدسازی و قفل‌سازی، شغلی است که در سراسر ایران و جهان به عنوان یکی از پررونق‌ترین مشاغل شناخته می‌شود. این حرفه نه تنها از لحاظ فنی و تکنیکی غنی است، بلکه به دلیل نیاز به خلاقیت و دقت، جنبه‌های هنری نیز دارد. کلیدسازان ماهر قادرند بدون آسیب رساندن به مکانیزم‌های پیچیده، قفل‌ها را باز کنند، که این خود نشان دهنده ترکیبی از هنر و مهارت است.

اهمیت یادگیری حرفه کلیدسازی و قفل‌سازی

یادگیری کلیدسازی و قفل‌سازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که تکنولوژی در حال تغییر است و امنیت قفل‌ها روز به روز پیچیده‌تر می‌شود. به همین دلیل، کلیدسازان باید دانش فنی بالایی داشته باشند و مرتباً خود را با جدیدترین فناوری‌های امنیتی به روز رسانی کنند. دوره‌های آموزشی تخصصی کلیدسازی و قفل‌سازی به افراد کمک می‌کند تا در این حرفه به مهارت‌های لازم دست یابند و بتوانند در بازار کار رقابتی امروز قدم بگذارند.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش کلید سازی درجه 1 و 2

شهریه دوره
نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه 18.500.000 تومان12.000.000 تومان
آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه 26.500.000 تومان 10.000.000 تومان
فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه 1

  1. آموزش تعمیر و نصب قفل درب های چوبی

  2. آموزش تعمیر و نصب قفل درب حیاط

  3. آموزش تعمیر و نصب قفل درب های ضد سرقت

  4. آموزش نصب قفل های آرام بند

  5. آموزش نصب و تعمیرات قفل درب های ضد سرقت

  6. آموزش تعمیر قفل گاوصندق ها

  7. آموزش نحوه ساخت کلید کامپیوتری

  8. آموزش ساخت کلیدهای کد دار

  9. آموزش طریقه ساخت سوئیچ کلید شیاردار

  10. آموزش ساخت کلیدهای معمولی

  آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه 2

  1. آموزش آشنایی با انواع کلیدها

  2. آموزش آشنایی با ابزارهای کلیدسازی

  3. آموزش کار با انواع ابزار و دستگاه های کلیدسازی

  4. آموزش طریقه اندازه گیری با دستگاه های کلیدسازی

  5. آموزش ساختن کلیدهای معمولی

  6. آموزش ساختن کلیدهای کامپیوتری

  7. آموزش ساختن کلیدهای گاو صندوق

  8. آموزش ساختن کلیدهای شیاردار

  9. آموزش ساختن کلید موتورسیکلت ها

  10. آموزش ساختن کلید خودروها

  11. آموزش نحوه لرن کردن ریموت جک پارکینگی

  12. آموزش نحوه لرن کردن ریموت کنترل کرکره برقی

  13. آموزش کار با دستگاه تراش کلید

  14. آموزش سوهان کاری کلیدها

  15. آموزش ساختن کلیدهای قدیمی

  16. آموزش ساختن کلیدهای ناودانی

  سوالات متداول
  • آیا مدرک معتبر است؟

   مدرک آموزشگاه داده می‌‎شود و در صورت تمایل کارآموزان معرفی به فنی و حرفه ای انجام خواهد شد.
  • مدت دوره چند ساعت است؟

   تا زمانی که خود کارآموزان از لحاظ فنی و تئوری به حد قابل قبول رسیده باشند.
  • در یک روز برگزار می شود یا چند روز؟

   کلاس ها هم به صورت مدت دار و هم یک روزه برگزار می‌شود. ویژه کارآموزهای شهرستان و شاغلین
  • آیا خوابگاه تدارک دیده‌اید برای افرادی که از شهرستان شرکت می کنند؟

   خوابگاه هم تدارک دیده شده است.

  در حال حاضر کلید سازی و قفل سازی جز یکی از بهترین و پر رونق ترین  مشاغل در سراسر ایران و دیگر کشور ها می‌باشد. این شغل نیز همانند دیگر مشاغل نیازمند دوره آموزشی است. در دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی کلیه تکنیک ها و مهارت های کلید سازی به افراد آموزش داده می‌شود. قصد داریم شما را با آموزش کلید سازی آشنا سازیم.

  شغل کلید سازی و قفل سازی

  در شغل کلید سازی و قفل سازی فرد کلید ساز به ساخت و تهیه انواع قفل و کلید‌های مورد نیاز افراد می‌پردازد. امروزه این شغل جز مشاغل پر درآمد محسوب می‌شود و به همین دلیل افراد زیادی به یادگیری مهارت کلید سازی می‌پردازند. نکته ای که در رابطه با این نوع شغل وجود دارد و هر فردی که به این عشق علاقه دارد بایستی بداند این است که در شغل کلید سازی فرد کلید ساز باید خود را با نیاز مردم و جامعه هماهنگ سازد. به اصطلاح ساده تر می‌توان گفت با پیشرفت فناوری، تغییر و تحولات بسیاری در هر زمینه ای به وجود می‌آید و به همین دلیل افراد کلید ساز باید با توجه به تکنولوژی های روز در این عرصه گام بردارند و فقط مشغول به ساخت و ساز قفل و کلید‌های سنتی نشوند

  اهمیت شغل کلید سازی و قفل سازی

  شغل کلید سازی از جمله مشاغلی است که نیازمند اطلاعات فنی بالا و هوش و استعداد می‌باشد. به همین دلیل است که نمی توان به راحتی و سهولت در کارهای مربوط به کلید سازی موفق شد. شغل کلید سازی جدا بر اینکه یک شغل خدماتی فنی می‌باشد و نیازمند هوش و استعداد بالا است، یک شغل کاملا هنری نیز می‌باشد. اما چه چیزی سبب شده است که شغل کلید سازی جز مشاغل هنری باشد؟ اکثر کلید سازهای ماهر در بسیاری از مواقع بدون آسیب رسیدن به مغزی کلید آن را باز می‌کنند. این کار مسلما جدا از یک کار تکنیکی و تخصصی یک کار هنری نیز به حساب می‌آید.

  اما بهتر است بدانید یادگیری فوت و فن کلید سازی و قفل سازی به همین راحتی و آسانی نمی‌باشد و اگر شما قصد دارید یک کلید ساز ماهر و کاربلد باشید و در کار خود سرشناس شوید و علاوه بر آن درآمد بالایی داشته باشید باید دوره آموزش کلید سازی را به صورت تخصصی پشت سر بگذارید. با پشت سر گذاشتن این مرحله تخصصی شما می‌توانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید و به ارائه خدمات بسیار ارزشمند و مهم کلید سازی بپردازید.

  آموزش کلید سازی و قفل سازی

  آموزش کلید سازی درجه 1 و 2 برای افرادی که قصد دارند در شغل کلید سازی و قفل سازی فعالیت کنند جز واجبات می‌باشد. امروزه تنوع قفل و کلید‌ها بسیار زیاد می‌باشد و هریک از آن‌ها به صورت کاملا متفاوتی ساخته می‌شوند. کلید ساز‌ها در تهیه و ساخت قفل و کلید‌ها از دانش و مهارتی که دارند استفاده می‌نمایند و در نتیجه قفل و کلید‌های کاربردی و بسیار کارآمدی را تهیه می‌کنند. در دوره آموزش کلید سازی صفر تا صد کلید سازی به صورت تخصصی به شما آموزش داده می‌شود.

  در شغل کلید سازی کارهای بسیار مختلفی انجام می‌شود. به همین علت فرد کارآموز بایستی تمام این کار‌ها و مراحل را فرا گیرد. اما نکته بسیار مهمی که در رابطه با آموزش کلید سازی  وجود دارد این است که تنوع آموزشگاه‌هایی که به ارائه آموزش کلید سازی می‌پردازند بسیار زیاد می‌باشد و به همین دلیل ممکن است افراد در انتخاب بهترین آموزشگاه دچار تردید شوند، در ابتدا لازم است بدانید که انتخاب بهترین آموزشگاه کلید سازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

  مزایا شرکت در دوره آموزش کلید سازی و قفل سازی آموزشگاه فنی سازان

  تمامی آموزشگاه‌های ارائه دهنده آموزش‌های مربوط به کلید سازی و قفل سازی یک سری ویژگی‌های خوب و بد دارند. و بر اساس همین ویژگی‌ها است که می‌توان آموزشگاه‌‌های خوب و معتبر را از دیگر آموزشگاه های مختلف سوا کرد. در حقیقت معیار انتخاب بهترین آموزشگاه برای دریافت آموزش توجه به ویژگی‌های آنها می‌باشد. اما به نظر شما آموزشگاه فنی سازان دارای چه ویژگی‌های خوبی است که امروزه به  عنوان بهترین آموزشگاه کلید سازی شناخته می‌شود؟ این آموزشگاه دارای ویژگی‌های بسیار متعددی است که در اینجا ما به بررسی برخی از این ویژگی‌های خوب خواهیم پرداخت.

  اولین و می توان گفت اصلی ترین ویژگی که این نوع آموزشگاه را از دیگر آموزشگاه ها متمایز می‌کند مربوط به آموزش خوب و جامع کادر آموزشی آن می‌باشد. آموزشگاه فنی سازان دارای استاد‌های بسیار ماهر و با‌تجربه در زمینه کلید سازی و قفل سازی است، این افراد خدمات مربوط به آموزش کلید سازی را به بهترین شکل ارائه می‌دهند بدین صورت که شما با ثبت نام و شرکت در آموزشگاه فنی سازان می‌توانید در کوتاه‌ترین مدت در کار خود خبره شوید و تمامی فوت و فن و آموزش کلید سازی و قفل سازی  را فرا بگیرید.

  از دیگر ویژگی های خوب آموزشگاه فنی سازان می‌توان به مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود. مقرون به صرفه بودن به چه معناست؟ بسیاری از افراد تصور می‌کنند که هزینه‌های مربوط به آموزش کلید سازی در تمامی آموزشگاه‌های کلید سازی یکسان است و تفاوتی میان هزینه‌های آموزش کلید سازی در آموزشگاه های مختلف وجود ندارد. اما در حقیقت اینطور نیست بهتر است بدانید تمامی آموزشگاه‌های کلید سازی در قبال آموزش‌هایی که به افراد ارائه می‌دهند، هزینه‌های متفاوتی از آن‌ها دریافت می‌نمایند‌.

   

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش کلید سازی درجه 1 و 2”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار