آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در آموزشگاه فنی سازان ، به دو بخش تعمیرات مکانیکی لباسشویی و تعمیرات برد الکترونیکی آن تفکیک می شود. در این دوره به صورت کاملا عملی و در کارگاهی مجهز آموزش خواهید دید. تعمیر انواع ماشین لباسشویی های ایرانی و خارجی در برندهای مختلف را آموزش می بینید. برندهایی مانند سامسونگ ، ال جی ، پاکشوما ، اسنوا و غیره.

در ابتدا قطعه شناسی به صورت تخصصی را فرا می گیرید. سپس با نحوه کارکرد قطعات و طریقه عیب یابی و تعمیر آنها آشنا می شوید. کارگاه ، مجهز به ابزار پیشرفته و روز بازار است . نحوه کار با ابزار به شما گفته خواهد شد . آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی را زیر نظر برترین اساتید تهران خواهید دید . همچنین پشتیبانی نامحدود مدرس را ، از بدو ورود به بازارکار خواهید داشت. تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری ، از دیگر مزایای این دوره در آموزشگاه فنی سازان است. در پایان دوره نیز ، با دریافت گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای می توانید به راحتی وارد بازارکار شوید.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

پادکست معرفی دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

شهریه دوره
نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
دوره تعمیر مکانیکی ماشین لباسشویی3.800.000 تومان6.800.000 تومان
دوره تعمیر برد الکترونیک ماشین لباسشویی4.000.000 تومان7.000.000 تومان
فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  1. آموزش برق پایه در ماشین های لباسشویی

  2. مروری بر الکترونیک مقدماتی در آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  3. آموزش و معرفی انواع ماشین های لباسشویی موجود در بازار و علت برتری بعضی از برندها

  4. آموزش طریقه بازوبست نمودن انواع ماشین های لباسشویی

  5. بازبینی اجزای تشکیل دهنده ماشین های لباسشویی و نحوه عملکرد آنها

  6. آموزش طریقه تعمیر انواع ماشین های لباسشویی تسمه ای و اینورتر

  7. آموزش طریقه عیب یابی در قطعات مکانیکی و دوار ماشین های لباسشویی و نحوه عملکرد آنها

  8. آموزش و معرفی انواع خطاها در ماشین لباسشویی دیجیتال و نحوه رفع کردن آنها

  9. آموزش طریقه سرویسکاری در ماشین های لباسشویی معمولی وDirect Drive به صورت بهینه

  10. آموزش طریقه عیب یابی موتور الکتریکی ماشین های لباسشویی و نحوه تعمیر آنها

  11. آموزش طریقه عیب یابی مدار پمپ آب ماشین های لباسشویی و نحوه تعمیر آنها

  12. آموزش طریقه تعمیر و یا تعویض قطعاتی از قبیل کمک ها و دیگ ماشین لباسشویی

  13. آموزش طریقه عیب یابی برد الکترونیکی ماشین های لباسشویی و نحوه تعمیر آنها

  14. آموزش طریقه عیب یابی در آب ورودی و تخلیه آب ماشین های لباسشویی و نحوه تعمیر آنها

  15. آموزش و بررسی و تحلیل مکانیزم در ماشین های لباسشویی و نحوه تعمیر قسمت های مختلف

  16. آموزش طریقه کالیبره نمودن قسمت های دیجیتال ماشین های لباسشویی

  17. آموزش رفع صدا و لرزش در انواع ماشین های لباسشویی

  سوالات متداول
  • چه نوع ماشین لباسشویی هایی در این دوره آموزش داده می شود؟

   ماشین لباسشویی های تسمه ای و دایرکت درایو .
  • مدت زمان برگزاری این دوره چقدر است؟

   بین 10 تا 12 ساعت .
  • این دوره در چه روزهایی برگزار می شود؟

   هم طی هفته (شنبه تا چهارشنبه) و هم آخر هفته ها (پنجشنبه و جمعه) .
  • آیا آموزش به صورت عملی است؟

   بله، آموزش به صورت کاملا عملی است. خود کارآموزان دست به آچار شده و ماشین لباسشویی را باز و بسته می کنند .
  • چه برندهایی در این دوره آموزش داده می شود؟

   انواع برندها مانند : سامسونگ ، ال جی ، اسنوا ، پاکشوما و غیره .
  • آیا مدرک پایان دوره معتبر است؟

   بله ، گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی برایتان صادر می شود .

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی یکی از دوره های پربازده برای ورود به بازارکار است. کلاس های آموزشی برای یادگیری تعمیرات ماشین لباسشویی باید دارای ویژگی های مهمی باشد . این ویژگی ها باید بتواند کارآموزان را برای بازارکار آماده کند. این خصوصیات و ویژگی های مهم در آموزشگاه فنی سازان وجود دارد. برخی از این ویژگی ها را می توانید در مطلب زیر بخوانید. 

  ویژگی های دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در آموزشگاه فنی سازان

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، شامل آموزش تعمیرات لباسشویی های تسمه ای و دایرکت درایو است . کارآموزان در کلاس با ابزارهای تعمیرات ماشین لباسشویی آشنا می شوند. همچنین طریقه کار با آنها را فرا می گیرند. طریقه بازو بست ماشین لباسشویی به صورت عملی گفته می شود. کارآموزان خود دست به آچار شده و این موارد را انجام می دهند. همچنین کلاس ها به صورت حضوری و کارگاهی برگزار می شوند .

  کارگاه کاملا مجهز بوده و انواع برندهای ماشین لباسشویی در کلاس موجود است . همچنین اساتید آموزشگاه خود در بازارکار این رشته مشغول بکار می باشند. اساتید آموزشگاه فنی سازان دانش کاملا بروز شده و کاربردی خود را بصورت کامل در اختیار کارآموزان قرار می دهند. به علاوه آموزش ها بصورت صفر تا صد است. یعنی فردی که هیچ آشنایی قبلی با آموزش های فنی نداشته باشد قادر است با حضور در کلاسها تمام آموزش ها را فرا بگیرد.

  آموزش از مبتدی تا پیشرفته است . به گونه ای که تمامی نکاتی که نیاز است کارآموز در مورد تعمیرات لباسشویی بداند را در این دوره آموزش خواهد دید. کارآموز توانایی تشخیص مشکلات مربوط به لباسشویی و تعمیر آنها را در پایان دوره خواهد داشت . در آموزشگاه فنی سازان دوره کامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی با 30 درصد تخفیف در حال برگزاری است.

    آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی  

  شرایط و مزایای دوره تعمیر ماشین لباسشویی

  دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در آموزشگاه فنی سازان دارای ضمانت یادگیری است. بدین معنی که اگر پس از پایان دوره به هر دلیلی احساس کردید مطالب را خوب فرا نگرفته اید. می توانید دوره بعدی را به صورت کاملا رایگان شرکت کنید. مهمترین ویژگی دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی پشتیبانی پس از دوره است. کارآموزان بعد از دوره دارای پشتیبانی نامحدود و مادام العمر می باشند. به این معنی که اگر در بازارکار واقعی دچار مشکل شدند می توانند از اساتید ما کمک بگیرند. همچنین آموزشگاه فنی سازان برای کارآموزان شهرستانی هماهنگی های لازم برای اسکان در خوابگاه را انجام خواهد داد.

  تعمیرات کدام برندهای ماشین لباسشویی را آموزش خواهید دید؟

  در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، عیب یابی و تعمیر انواع برندهای پرطرفدار لباسشویی را آموزش میبینید. از جمله : ماشین لباسشویی های سامسونگ ، ال جی ، پاکشوما ، اسنوا ، دوو  و غیره. در پایان دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی شما می توانید انواع برندهای لباسشویی را بصورت کامل تعمیر کنید.

    آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی  

  ابزارهای مورد نیاز برای تعمیرات ماشین لباسشویی

  • آچار بوکس.
  • دریل شارژی یا پیچ گوشتی برقی.
  • انبر قفلی.
  • آچار فرانسه.
  • انواع مختلف پیچ گوشتی ها.
  • آچار تخت.
  • دم باریک.
  • انبردست.
  • آچار آلن.
  • مولتی متر و غیره

  در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی با تمامی این ابزارها آشنا می شوید. همچنین نحوه کار با این ابزار را می آموزید. همچنین خود اقدام به بازوبست ماشین لباسشویی به صورت عملی خواهید کرد.

  درآمد شغل تعمیرات ماشین لباسشویی

  متخصصان تعمیرات ماشین لباسشویی به دلیل فعال بودن بازارکار این حرفه همیشه دارای مشتری هستند. بازارکار این حرفه فصلی نیست . در تمام فصول سال درخواست تعمیرات تقریبا به یک اندازه به دست تعمیرکاران می رسد. ماشین لباسشویی یک دستگاه بسیار پیچیده با قطعات مکانیکی فراوان است. به همین دلیل تعمیرات این دستگاه ها مانند هر شغل تخصصی دیگری برای تعمیرکاران بسیار پرسود می باشد.

  در کلاس آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی به صورت مفصل در این باره بحث خواهد شد.

  بازارکار تعمیرات ماشین لباسشویی

  در گذشته اکثر خانواده ها لباس ها را در حوض یا لگن به صورت دستی می شستند. کمتر خانواده ای پیدا می شد که از ماشین لباسشویی برای شستن لباس ها استفاده کند. امروزه این نسبت برعکس شده و اکثر خانواده ها از ماشین لباسشویی استفاده می کنند. تقریبا در هر خانه ای می توان یکی از برندها و مدل های مختلف ماشین لباسشویی را یافت.

  به همین علت بازارکار تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار داغ است. به همین علت تعمیرکاران ماشین لباسشویی هر روزه درخواست های فراوانی، برای سرویس ماشین لباسشویی دریافت می کنند. به طور کلی می توان گفت بازارکار تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار پردرآمد است. پس وقت را تلف نکنید. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی فنی سازان بعنوان یک متخصص حرفه ای، وارد بازارکار شوید.

  چگونه تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی شویم؟

  تعمیر ماشین لباسشویی یک تخصص حرفه ای است که باید برای آن آموزش های لازم را ببینید. برای اینکه تعمیرکار ماشین لباسشویی شوید باید ابتدا در کلاس های آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی شرکت کنید. بعد از پایان دوره و در حین کار نیز تجربه های زیادی کسب خواهید کرد. آموزش عملی و اصولی مهمترین بخش مسیر شما برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای می باشد.

  آموزشگاه تعمیرات ماشین لباسشویی فنی سازان در این راه به شما کمک خواهد کرد. همچنین با دریافت گواهینامه معتبر از آموزشگاه می توانید به راحتی وارد بازارکار این رشته شوید. این گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای صادر می شود و قابل ترجمه و بین المللی می باشد.

  تعدادی از دوره های دیگری که در آموزشگاه فنی سازان برگزار می شوند شامل موارد زیر هستند. آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی . آموزش تعمیرات لوازم خانگی . آموزش تعمیرات پکیج . آموزش برق ساختمان . آموزش نصب دوربین مداربسته . آموزش برق صنعتی . آموزش لوله کشی ساختمان.

   

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار