آموزش نصب دوربین مدار بسته

آموزش نصب دوربین مدار بسته در مجتمع فنی سازان، شامل آموزش نصب و راه‌اندازی دوربین‌های آنالوگ، اچ دی و دوربین‌های IP می شود. همچنین نصب دوربین های اسپیددام هم به صورت کاملا رایگان در این دوره آموزش داده می شود.

تنظیمات کامل دستگاه DVR  و NVR در این دوره گفته می شود. تمامی مباحث از صفر تا صد عنوان می شود. 90% آموزش به صورت عملی برگزار می شود. طریقه سوکت زدن کابل دوربین مداربسته نیز به صورت عملی آموزش داده می شود. انتقال تصویر روی موبایل و لپ تاپ آموزش داده خواهد شد. کلاس نصب دوربین مدار بسته زیر نظر برترین اساتید تهران برگزار می شود. پشتیبانی نامحدود پس از دوره و تجدید دوره رایگان از مزایای این دوره می باشند.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته

شهریه دوره

نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
آموزش نصب دوربین مدار بسته3.500.000 تومان6.000.000 تومان

فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دوربین مداربسته آنالوگ

  1. معرفی انواع دوربین مدار بسته

  2. مروری بر برق ساختمان وصنعتی در دوربین مدار بسته

  3. آموزش سیستم مدار بسته و بازبینی متعلقات دوربین مدار بسته

  4. آموزش و معرفی انواع کابل ها در دوربین مدار بسته

  5. آموزش علت نویز و برطرف نمودن آن در تصویر انتقالی

  6. آموزش و بهینه سازی در کابل کشی و داکت کشی دوربین مدار بسته

  7. آموزش استانداردها و علائم دوربین مدار بسته

  8. آموزش و راه اندازی انواع مختلف دوربین مدار بسته

  9. آموزش نحوه عملکرد و ساختار دوربین مدار بسته

  10. آموزش نصب دوربین IP و HD و برتری آنها نسبت به دوربین مداربسته آنالوگ

  11. آموزش نحوه نصب واستانداردسازی دوربین دیواری(Bullet)

  12. آموزش نحوه نصب و استانداردسازی دوربین سقفی(Dome)

  13. آموزش و معرفی انواع دوربین مدار بسته و علت برتری بعضی از برندها

  14. آموزش نحوه کارکرد انواع دستگاه ضبط DVR

  15. آموزش چگونگی عملکرد دستگاه ضبط تصویر DVR

  16. آموزش تنظیم موشن در دوربین مدار بسته

  17. آموزش انتقال تصویر بر روی مانیتور یا گوشی همراه

  18. آموزش تنظیم ارسال پیام دردستگاه DVR

  19. آموزش انتقال تصویر به واسطه IP و P2P

  20. آموزش بهینه سازی هزینه و اقلام در فرآیند نصب دوربین مداربسته

  21. آموزش و مشاوره در زمینه بازاریابی دوربین مداربسته

  22. نکته های بی شماری که در ذهن شما است

  دوربین مداربسته IP

  1. معرفی انواع دوربین مداربسته IP

  2. آموزش و معرفی ساختار و نحوه عملکرد دوربین مدار بسته IP

  3. آموزش نحوه نصب انواع دوربین مدار بسته

  4. آموزش و معرفی انواع کابل ها و رنگ بندی آنها و استاندارد در شبکه

  5. آموزش و معرفی تمامی سوکت های RJ45 و بررسی کیفیت آنها

  6. آموزش ومعرفی انواع برند منبع تغذیه

  7. آموزش معیارهای استاندارد و علائم دوربین مدار بسته

  8. آموزش نحوه نصب و بهینه سازی در کابل کشی دوربین مدار بسته

  9. آموزش نحوه نصب و استاندارد سازی دوربین دیواری (Bullet)

  10. آموزش نحوه نصب و استاندارد سازی دوربین سقفی(Dome)

  11. آموزش و معرفی انواع دوربین مدار بسته و علت برتری بعضی از برندها در بازار

  12. آموزش و معرفی انواع دوربین مدار بسته و مانند BOX,Speed domeوPtz

  13. آموزش و نحوه کاربرد بر روی تنظیمات دوربین مدار بسته IP

  14. آموزش چگونگی تغییر دادن IPدر دوربین مدار بسته

  15. آموزش و معرفی انواع دستگاه ضبط تصویر NVR

  16. آموزش نحوه عملکرد NVR و تنظیمات نرم افزاری NVR

  17. آموزش چگونگی انتقال تصویر بر روی موبایل و لپ تاپ

  18. آموزش انتقال تصویر با IP استاتیک و P2P در دوربین مدار بسته

  19. و نکته های بی شماری که در ذهن شما می باشد.

  سوالات متداول

  • چه نوع دوربین‌هایی در دوره نصب دوربین مداربسته آموزش داده می‌شود؟

   دوره شامل آموزش نصب دوربین‌های مداربسته آنالوگ و IP است.
  • چرا آموزش نصب دوربین مداربسته مهم است؟

   نصب دوربین‌های مداربسته از نیازهای اساسی امنیتی برای انواع مکان‌ها است.
  • مزایای شرکت در دوره آموزشی نصب دوربین مداربسته چیست؟

   کسب تجربه عملی، آشنایی با انواع دوربین‌ها و تجهیزات ضبط، و امکان ورود به بازار کار.
  • آیا در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته اطلاعاتی در مورد انواع کابل‌کشی ارائه می‌شود؟

   بله، آموزش شامل نحوه کابل‌کشی و استفاده از کابل‌های مناسب برای هر نوع دوربین می‌باشد.

  آموزش نصب دوربین مدار بسته دو المان دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مداربسته IP (آی پی) تقسیم می‌گردد که در آموزشگاه فنی سازان به صورت ویژه و عملی به کارآموزان عزیز ارائه می‌گردد. دوربین مدار بسته که امروزه بیش از گذشته مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. از نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی تا افراد عادی جامعه نصب دوربین را از نیازهای اولیه کسب و کار خود می‌دانند. لذا کارآموزان با گذراندن دوره دوربین مدار بسته به صورت کاملا عملی این مجتمع، به راحتی می‌توانند وارد بازارکار شوند.

  طریقه ثبت نام در دوره نصب دوربین مداربسته

  افرادی که تمایل به شرکت در دوره نصب دوربین مداربسته دارند، می‌توانند با ما تماس بگیرند. لطفاً سرفصل‌های آموزشی موجود در بالای این صفحه را مطالعه نمایید. پس از کسب اطلاعات کامل، برای ثبت نام در این دوره اقدام کنید. دوره‌های آموزشی ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا بدون هیچ مشکلی شما را برای فعالیت‌های حرفه‌ای در زمینه نصب و نگهداری دوربین‌های مداربسته آماده سازند.

  خصوصیات و مزایای شرکت در دوره نصب دوربین مداربسته

  یکی از مزایای شرکت در دوره های آموزش نصب دوربین مدار بسته آشنایی کامل با تمامی دوربین ها و انواع دستگاههای ضبط تصاویر DVR و NVR در مدت زمان کوتاه می باشد و تجارب چندین ساله اساتید در این امر نقش به سزایی دارد. تجربه ای که یک فرد باید در طی یک دوره چند ماهه یا یک ساله با انجام چندین پروژه مختلف به دست بیاوردرو در یک دوره کوتاه چند ساعته بدست می آورد و به راحتی بعد از اتمام کلاس و دوره مثل یک فرد با تجربه می تواند در بازار کار ورود کرده همچنین آموزش نصب دوربین های مداربسته اسپیددام یا چرخشی به صورت کاملا رایگان در این دوره آموزش داده می شود.

    آموزش نصب دوربین مدار بسته

  مراحل نصب دوربین مدار بسته

  در مراحل نصب دوربین مداربسته اولین کار پس از بستن قرارداد همکاری و انتخاب اجناس مد نظر پروژه باید بررسی میدانی و یا همان بازدید از محل جهت پیدا کردن بهترین مکان برای نصب دوربین ها و پس از بستن دوربین ها باید اقدام با کابلکشی از بهترین و کوتاه ترین مسیر به سمت دستگاه ضبط تصاویر انجام شود. چنانچه در طول مسیر در نما و در رویت باشد کابل از داکت و یا فلکسی (که در ورود آب مقاوم هست) استفاده نمود.

  پس از انتقال تمامی کابل های تصویر و برق که در دوربین های آنالوگ و HD از کواکسیال ترکیبی استفاده می شود و در دوربین های IP  از کابل های شبکه یا همان CAT  استفاده می شود به دستگاه ضبط تصاویر حالا باید دستگاه رو آماده کرد. در دستگاه ها فضای ذخیره سازی داخلی ندارد که با اضافه کردن یک هارد با ظرفیت دلخواه ( البته بستگی به پشتیبانی دستگاه نیز دارد) و فرمت کردن هارد دستگاه شروع به ضبط می نماید. اینکه دستگاه به صورت دائم یا در زمان های خاص ضبط کند بستگی به تنظیمات زمان بندی و یا نوع ضبط دارد. که در مجتمع آموزشی فنی سازان به صورت کامل به این مبحث پرداخته می شود.

  آموزش نصب دوربین مداربسته آنالوگ

  در آموزش نصب و ره اندازی دوربین مداربسته آنالوگ در مجتمع آموزشی فنی سازان با انواع دوربین آنالوگ که به صورت تی وی لاین (TVL) هستند و دوربین های AHD که به صورت مگا پیکسلی (MP) هستند و با انواع کابل های کواکسیال که در بازار که با علامت اختصاری RG معرفی می شوند آشنا می شویم و به صورت عملی کانکتور اتصال که به BNC معروف شده اند کار کرده و مونتاژ به روی کابل کواکسیال را انجام می دهیم تا با نحوه صحیح و اصولی کار مونتاژ BNC را یاد بگیریم. در ضمن انواع مختلف کابل های کواکسیال و BNC ها را معرفی کرده و دلایل تنوع را به صورت کامل توضیح می دهیم تا کارآموزان عزیز در زمان کار در بازار مشکلی از نظر طراحی و اجرای پروژه دوربین مداربسته اشکالی نداشته باشند.

  در بحث برنامه ریزی دستگاه DVR و طریقه انتخاب هارد و نحوه مدیریت فضای هارد را آموزش داده می شود تا در انتخاب هارد مناسب مشکلی در آینده پیش نیاید و در مرحله پایانی نحوه انتقال تصویر بر روی لپ تاپ به صورت درون شبکه و برون شبکه و به صورت P2P یا همان انتقال تصویر بر روی موبایل از طریق اپلیکیشن را به صورت کامل آموزش داده می شود و خود کارآموزان به صورت عملی صفر تا صد مراحل که در بالا ذکر شد را انجام می دهند و در نهایت پس از پایان دوره چنانچه مشکلی هم پیش بیاید پشتیبانی کامل از طرف استاد انجام می شود (پشتیبانی با شماره مستقیم استاد)

    آموزش نصب دوربین مدار بسته

  بررسی درآمد نصب دوربین های مداربسته 

  نصب دوربین مداربسته یکی از پرطرفدارترین شغل های در حال حاضر بازار می باشد که جز نیازهای روزمره تمامی جامع شده است . پس با این تفاسیر بازار خوبی دارد و فردی که در این زمینه مهارت کافی داشته باشد می تواند در تعداد زیادی پروژه را جذب نماید و اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه به نرخ اتحادیه و صنف دوربین مداربسته فاکتور صادر نماید که با احتساب نرخ های اعلام شده و موجود در بازار اگر کسی چندین پروژه را به سرانجام برساند درآمد بالایی خواهد داشت که خارج تصور نسبت به درآمد با شغل های ثابت با حقوق وزارت کار می باشد.

  انتقال تصاویر بر روی گوشی موبایل و مرورگر وب در آموزش دوربین مدار بسته

  یکی از مزیت های دوربین های مدار بسته که در هر آموزش نصب دوربین مدار بسته به صورت گسترده مورد توجه قرار می گیرد مشاهده تصاویر ویدیویی به صورت زنده بر روی گوشی موبایل یا مرورگر وب می باشد. از طریق مشاهده آنلاین تصاویر ویدیویی صاحبین کسب و کارهای مختلف می توانند به راحتی وضعیت کسب و کار و همچنین پرسنل خود را رصد نمایند.

  برای انجام انتقال تصاویر بر روی گوشی موبایل و مرورگر وب حتما نیاز به اتصال دستگاه DVR یا NVR به شبکه اینترنت داریم که این اتصال از طریق مودم صورت می پذیرد. حال همه تمامی موارد لازم برای انتقال تصاویر در این آموزش دوربین مدار بسته در دسترس می باشند و فقط نیاز به انجام تنظیمات می باشد.

  ابتدا بایستی تنظیمات مربوط به دستگاه NVR یا DVR صورت پذیرد که برای این کار به تنظیمات دستگاه رفته و آدرس IP داخلی، آدرس IP مودم و غیره را وارد کرده و ذخیره می سازیم و در مرحله بعد وارد تنظیمات مودم شده و از قسمت VIRTUAL SERVER تنظیمات مربوط به موبایل و مرورگر وب از قبیل پورت اپلیکیشن موبایل و پورت مرورگر و IP داخلی را وارد کرده و به صورت دو RULE جداگانه ذخیره می کنیم تا بتوانیم از هر تقطه از دنیا به صورت مستقیم تصاویر ویدیویی را رصد کنیم.

    آموزش نصب دوربین مدار بسته  

  انتقال بیسیم در دوره نصب دوربین مدار بسته

  در آخرین بخش این آموزش نصب دوربین مدار بسته به انتقال بیسیم دوربین های مدار بسته می پردازیم. دوربین های مدار بسته بیسیم برای انتقال تصاویر ویدیویی از WIFI استفاده می نمایند که این انتقال بیسیم به هر دو صورت آنالوگ و دیجیتال امکان پذیر می باشد. در سیستم های حفاظتی دوربین های مدار بسته آنالوگ به دلیل انتقال سیگنال ها به صورت آنالوگ و به تبع نویز پذیر بودن آن، شرایط به هیچ عنوان مطلوب انتقال بیسیم نمی باشد و در این گونه سیستم های حفاظتی بهتر است انتقال توسط سیم صورت پذیرد.

  ولی در سیستم های حفاظتی دوربین های مدار بسته تحت شبکه به دلیل انتقال سیگنال ها به صورت دیجیتالی شرایط کاملا برای انتقال بیسیم فراهم می باشد و در صورت استفاده از انتقال بیسیم در هزینه تمام شده به دلیل عدم نیاز به کابل کشی صرفه جویی زیادی صورت می پذیرد.

   

  1 دیدگاه برای آموزش نصب دوربین مدار بسته

  1. کامبیز خلج

   سلام من یکی از دوستانم در این دوره شرکت کرد و راضی بود میخواستم ببینم که این دوره برای شهرستانی ها هم هست؟ و به چه شکله؟

   • مدیر سایت

    درود بر شما
    بله به کارآموزان شهرستانی خوابگاه اطراف آموزشگاه معرفی می‌کنیم.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار