آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C)

برنامه نویسی ++C به مدت بیش از 30 سال به عنوان یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه نویسی در جهان شناخته شده است و در توسعه بازی‌های ویدیویی، سیستم عامل‌ها و برنامه‌های کاربردی مختلف به کار می‌رود. دوره آموزش برنامه نویسی ++C در آموزشگاه فنی سازان به شما مهارت‌های لازم برای استفاده از ویژگی‌های شی‌گرایی، کارایی و قابلیت اطمینان این زبان را آموزش می‌دهد. این دوره شامل آموزش‌های عملی و تئوری مربوط به ساختار داده‌ها، کلاس‌ها، وراثت، چندشکلی و کتابخانه‌های استاندارد است. شرکت در این دوره به شما کمک می‌کند تا به یک برنامه نویس ماهر و آماده برای حل چالش‌های مدرن تبدیل شوید.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C)

شهریه دوره

نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C)4.500.000 تومان7.000.000 تومان

فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  سوالات متداول

  شاید برای شما هم سوال باشد که چرا به آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس نیاز است باید بگوییم که برنامه نویسی ++C یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای بیش از 30 سال است. توسعه دهندگان از آن برای ساخت بازی های ویدیویی گرفته تا کدنویسی سیستم عامل ها استفاده می کنند. شما می توانید برای یادگیری برنامه نویسی سی پلاس پلاس در دوره های آموزش برنامه نویسی ++C، آموزشگاه فنی سازان شرکت کنید تا مهارت های لازم را کسب کنید.

  بمفاهیم اصلی نحو و سبک ++C در زمینه استفاده از روش های شی گرا برای دستیابی به قابلیت استفاده مجدد، سازگاری و قابلیت اطمینان آموزش داده می شود. همچنین دوره آموزش برنامه نویسی ++C تاکید بر ویژگی‌های سی پلاس پلاس است که از انواع داده‌های انتزاعی، وراثت و چندشکلی پشتیبانی می‌کند. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که فرآیند انتزاع داده ها و طراحی کلاس را اعمال کنند. جنبه‌های عملی برنامه‌نویسی ++C از جمله ملاحظات کارایی، عملکرد، آزمایش و قابلیت اطمینان در سرتاسر مورد تاکید قرار گرفته‌اند. تمرینات جامع برای تقویت یادگیری و توسعه شایستگی واقعی در سرتاسر یکپارچه شده اند.

  برنامه نویسی سی پلاس پلاس چیست؟

  زبان ++C (یا C-plus-plus) یک زبان برنامه نویسی عمومی برای ساختن نرم افزار است. این یک زبان شی گرا است. به عبارت دیگر، به جای منطق یا توابع، بر استفاده از فیلدهای داده با ویژگی های منحصر به فرد (اشیاء با نام مستعار) تأکید دارد. یک مثال رایج از یک شی، یک حساب کاربری در یک وب سایت است. به طور معمول، یک حساب کاربری حاوی داده های مرتبط نزدیک مانند نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل است. جمع کردن این اطلاعات با هم در یک شی، تکرار فرآیند ایجاد یک حساب جدید را آسان می کند.

  مزایای ++C نسبت به سایر زبان ها

  در دوره آموزش برنامه نویسی ++C یاد می گیرید که این زبان نسبت به سایر زبان ها دارای مزایایی است که در زیر به آن ها می پردازیم.

  آموزش c++

  شی گرا  آموزش سی پلاس پلاس

  زبان ++C یک زبان برنامه نویسی شی گرا است به این معنی که تمرکز اصلی بر روی اشیاء و دستکاری های اطراف این اشیا است. این کار دستکاری کد را بسیار آسان‌تر می‌کند، برخلاف برنامه‌نویسی رویه‌ای یا ساخت‌یافته که برای انجام یک سری مراحل محاسباتی نیاز دارد.

  سرعت

  وقتی سرعت یک معیار مهم است، ++C ترجیح داده شده است. زمان کامپایل و اجرای یک برنامه ++C بسیار سریعتر از اکثر زبان های برنامه نویسی همه منظوره است.

  عدم نیاز به کامپایلر

  برخلاف سایر زبان های برنامه نویسی که نیازی به کامپایل ندارند، هر کد C++ ابتدا باید به یک زبان سطح پایین کامپایل شده و سپس اجرا شود.

  پشتیبانی از کتابخانه غنی آموزش سی پلاس پلاس

  کتابخانه قالب استاندارد C++ (STL) دارای عملکردهای زیادی برای کمک به نوشتن سریع کد است. به عنوان مثال، STL ها برای کانتینرهای مختلف مانند جداول هش، نقشه ها، مجموعه ها و غیره وجود دارد.

  پشتیبانی از اشاره گر

  زبان ++C همچنین از اشاره گرهایی پشتیبانی می کند که اغلب در سایر زبان های برنامه نویسی موجود نیستند.

  نزدیک تر به سخت افزار

  زبان ++C نسبت به اکثر زبان های برنامه نویسی همه منظوره، به سخت افزار نزدیک تر است. این باعث می‌شود که در مناطقی که سخت‌ افزار و نرم‌ افزار با هم پیوند نزدیک دارند، و پشتیبانی سطح پایین در سطح نرم‌ افزار مورد نیاز است، بسیار مفید است.

  دوره آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس آموزشگاه فنی سازان

  دوره آموزش برنامه نویسی ++C یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که اولین بار توسط Bjarne Stroustrup توسعه داده شد. این افزونه زبان برنامه نویسی C است. ++C یک زبان واقعا ترکیبی است که در آن می‌توانید C++ را یاد بگیرید و به سمت ساخت برنامه‌های کاربردی غنی برای سیستم‌ عامل ویندوز بپرید.

  برنامه نویسی سی پلاس پلاس بسیار انعطاف پذیر است و برای برنامه های مختلف استفاده می شود. این زبان به طور گسترده برای برنامه هایی که به شدت به رابط کاربری گرافیکی وابسته هستند استفاده می شود. به عنوان مثال، چندین برنامه با ارزش و درایورهای دستگاه به زبان برنامه نویسی C نوشته شده اند، در حالی که نرم افزارهای برنامه با تعداد زیادی دیالوگ کاربر به زبان ++C نوشته شده اند. اگر می خواهید یک برنامه نویس بسیار موفق باشید، آموزش برنامه نویسی ++C بسیار ضروری است. آموزشگاه فنی سازان، آموزش هایی را از کارشناسان صنعت با چندین دهه تجربه ارائه می دهد.

  آموزش سی پلاس

  اهداف دوره آموزش برنامه نویسی ++C

  • برای یادگیری اهمیت، مزایا و ویژگی های ++C
  • آشنایی با مفهوم برنامه نویسی شی گرا
  • برای درک اینکه چگونه می توان با استفاده از مفهوم وراثت، کلاس والد را به کلاس فرزند برد
  • برای درک ایده چندشکلی، که به اجرای شی کلاس در اشکال مختلف کمک می کند
  • مطالعه و نوشتن اطلاعات از یک فایل متنی و فایل باینری و همچنین رسیدگی به عیوب در حین عملیات فایل با استفاده از مفهوم IO Streams
  • برای درک چگونگی مراقبت از استثنا و پرتاب آن به بلوک catch با استفاده از ایده استثناها
  • برای مطالعه نحوه عملی کردن ایده عمومی در برنامه نویسی
  • برای درک ایده طبقه بندی عناصر و یافتن یک عنصر از مجموعه عناصر
  • برای درک نحوه درج، حذف و جستجوی عنصر در لیست پیوندی، پشته و صف
  • برای یادگیری ایده درختان و نمودارها
  • درایورها و حالت‌های گرافیکی

  پیش نیازها دوره آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس

  یکی از پیش نیازهای مهم برای یادگیری زبان برنامه نویسی ++C این است که باید مطمئن شوید که از قبل دانش کافی از زبان C را دارید. اگر زبان C را یاد بگیرید، به راحتی می توانید دوره های آموزش برنامه نویسی ++C را درک کنید.

  مزایای کسب شده از دوره آموزشی سی پلاس پلاس در آموزشگاه فنی سازان

  آموزش ++C یکی از دوره های حرفه ای بسیار مورد تقاضا در موسسه آموزشی فنی سازان است. از طریق ساختار دوره جامع و مربیگری توسط مربیان معتبر، شما از موارد زیر بهره مند خواهید شد:

  • در واقع ++C یک زبان بسیار قابل حمل است و معمولاً زبان ترجیحی برای توسعه برنامه‌هایی است که چند دستگاه یا چند پلتفرم هستند.
  • این یک زبان برنامه نویسی شی گرا است و از کلاس ها، چندشکلی، انتزاع داده ها، کپسوله سازی و وراثت تشکیل شده است.
  • زبان برنامه نویسی ++C دارای یک کتابخانه توابع غنی است.
  • اجازه اضافه بار عملکرد و مدیریت استثنا را می دهد که در C امکان پذیر نیست.

  همچنین ++C یک زبان غالب، توانا و سریع است. طیف وسیعی از برنامه‌های رابط کاربری گرافیکی گرفته تا گرافیک‌های سه بعدی برای بازی‌ها تا شبیه‌سازی‌های ریاضی بلادرنگ را نشان می‌دهد. برنامه ++C می تواند به ساختارها و اتحادیه ها کمک کند که ترکیبی از فایل های فردی و جمع شده هستند. این برنامه از برنامه معمولی ++C معروف به cpp استفاده می کند. از کلمه کتابخانه رزرو شده به نام “go to” استفاده می کند که شبیه دستورهای ادامه یا شکست جاوا است. از آنجایی که زبان ++C از اشیاء استفاده نمی کند، ساختن برنامه هایی که اطلاعات ارثی دارند بسیار پیچیده است.

   

  1 دیدگاه برای آموزش برنامه نویسی سی پلاس پلاس (++C)

  1. امیرحسین رضوی

   من به پیشنهاد چند دوست دیگم اومدم واقعا ممنونم از انتخاب استاد خوبی که داشتید. با تشکر. دوره ی دیگری در حوزه کامپیوتر دارید؟

   • مدیر سایت

    درود بر شما
    بسیار خرسندیم از رضایت شما. همچنین شما می‌توانید در یکی از دوره‌های پرطرفدار ما، دوره آموزش icdl درجه 1 و 2 شرکت کنید.

  دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار