آموزش پداگوژی

وارد دنیای پویای پداگوژی شوید با دوره‌های جامع آموزشی ما در آموزشگاه فنی سازان. خواه تازه کار باشید و خواه به دنبال تقویت مهارت‌های خود، این دوره به شما در مورد تکنیک‌های مختلف پداگوژیکی که در چشم‌انداز آموزشی متنوع امروزی ضروری است، آموزش می‌دهد.

برجستگی‌های دوره

 • جلسات تحت رهبری اساتید: از اساتید با تجربه‌ای یاد بگیرید که تخصص‌های عملی خود را به هر کلاس آورده و موضوعات ضروری مانند روش‌های تدریس مؤثر، توسعه محتوای درسی، تکنیک‌های ارزیابی و فناوری‌های آموزشی جدید را پوشش می‌دهند.
 • یادگیری عملی: در فعالیت‌های عملی شرکت کنید که به تثبیت مهارت‌های تدریس شما کمک می‌کند، با تمرکز بر تکنیک‌های سخنوری و جذب مخاطب.
 • گواهینامه: با پایان دوره، گواهینامه پداگوژیکی شناخته شده‌ای دریافت کنید که نه تنها اعتبار شما را افزایش می‌دهد بلکه شما را برای نقش‌های نظارتی در محیط‌های آموزشی آماده می‌کند.

چرا آموزشگاه فنی سازان را انتخاب کنید؟

 • انعطاف‌پذیری: بدون نیاز به ارائه مدارک تحصیلی خاص، این دوره برای هر کسی با دیپلم دبیرستان یا بالاتر قابل دسترسی است.
 • مقرون‌به‌صرفه‌بودن: قیمت‌گذاری رقابتی اطمینان می‌دهد که ارتقاء مهارت‌های آموزشی شما قابل دسترس و کیف پول‌پسند باشد.
 • کیفیت و شناخت: آموزشگاه ما به خاطر آموزش با کیفیت و کاربردی بودن دوره‌هایش شناخته شده است، که اطمینان می‌دهد شما آماده استفاده مؤثر از مهارت‌هایی که آموختید هستید.

آموزش کاملا تخصصی از 0 تا 100

کارگاه مجهز به تجهیزات پیشرفته

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی

ویدئو معرفی دوره آموزش پداگوژی

شهریه دوره
نام دورهشهریه عمومیشهریه خصوصی
آموزش پداگوژی4.500.000 تومان7.000.000 تومان
فرم درخواست مشاوره

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  دپارتمان‌های آموزشی فنی سازان

  سوالات متداول
  • آیا مدرک معتبر است؟

   مدرک آموزشگاه داده می‌‎شود و در صورت تمایل کارآموزان معرفی به فنی و حرفه ای انجام خواهد شد.
  • مدت دوره چند ساعت است؟

   تا زمانی که خود کارآموزان از لحاظ فنی و تئوری به حد قابل قبول رسیده باشند.
  • در یک روز برگزار می شود یا چند روز؟

   کلاس ها هم به صورت مدت دار و هم یک روزه برگزار می‌شود. ویژه کارآموزهای شهرستان و شاغلین
  • آیا خوابگاه تدارک دیده‌اید برای افرادی که از شهرستان شرکت می کنند؟

   خوابگاه هم تدارک دیده شده است.

  امروزه پداگوژی معنا و مفهوم بسیار گسترده‌ای دارد و در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در گذشته به معنای علم تربیت و مربیگری بوده است.  یادگیری و آموزش پداگوژی  کار آنچنان سختی نمی باشد که شما هنرجویان عزیز می توانید برای آموزش این مهارت می توانید با کارشناسان ما در آموزشگاه فنی سازان در ارتباط باشید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید :

  در دوره آموزش پداگوژی چه موضوعاتی تدریس می‌شود؟

  افرادی که قصد دارند به آموزش پداگوژی بپردازند بایستی یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشند این افراد بهتر است بدانند که در صورتی مدرک پداگوژی به آنها اعطا شود که توانایی و مهارت‌های لازم را داشته باشند و بتوانند یک سری دوره را پشت سر بگذارند. در طول تدریس و آموزش پداگوژی عناوین و موضوعات آموزشی متفاوتی وجود دارد‌ که در این دوره ابتدا توسط اساتید مجرب روش‌های مختلف آموزش، موارد درسی، نحوه ارزیابی و فناوری‌های موجود توضیح داده می‌شود.

  علاوه‌بر این روش‌های گوناگونی که شامل روابط کاری، نحوه محافظت، بهبود آموزش، ایمنی کار و غیره می‌باشد، شرح داده می‌شود.  کلیه این آموزش‌ها با توجه به نیاز‌های جامع ارائه داده می‌شود. به طور کلی موضوعات متنوع و متفاوتی در این دوره‌ها مطرح می‌شود. یکی از این موضوعات مهم و اصلی یادگیری مهارت‌های سخنوری است یعنی این که به افراد آموزش می‌دهند تا سخنان و تمامی مطالب خود را به بهترین شکل ممکن مطرح کنند. یکی دیگر از موضوعات متفاوت در این دوره آشنایی و یادگیری تکنیک و روش‌هایی برای جذب مخاطب می‌باشد.

  آموزش پداگوژی

  دریافت مدرک معتبر پداگوژی پس از پایان دوره

  مدرک پداگوژی یکی از مدرک‌های پرطرفدار و محبوب سازمان فنی و حرفه‌ای محسوب می‌شود که به عنوان مدرک سرپرستی نیز شناخته می‌شود. دقت داشته باشید که برای ورود به دوره آموزش پداگوژی نیازی به ارائه مدارک تحصیلی از رشته‌های خاص نمی‌باشد. بنابراین هر فردی می‌تواند با داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم برای کسب مدرک در دور‌های آموزشی ثبت نام کند.

  این مدرک به عنوان یک مدرک مربیگری شناخته می‌شود که مدرسان برای بهبود مهارت‌های خود برای دریافت این مدرک اقدام می‌کنند. برخی از افراد با پداگوژی و گرفتن مدرک آن آشنایی ندارند و در مورد مزایای آن هیچ گونه اطلاعاتی ندارند. اما بهتر است بدانند این مدرک به نحوه مربیگری و آموزش افراد مربوط می‌شود. بیشتر آموزش‌ پداگوژی به صورت عملی و یک چهارم آن به صورت آزمون‌های کتبی می‌باشد. پس از این که فرد تمامی این آزموزن‌های کتبی و عملی را سپری کند به او مدرک پداگوژی داده می‌شود.

  مزایای شرکت در آموزشگاه فنی سازان برای آموزش پداگوژی

  با ثبت نام و شرکت در آموزشگاه فنی سازان برای یادگیری پداگوژی، از مزایای متعددی بهر‌ه‌مند خواهید شد که در ادامه این ویژگی‌ها و مزایا را به صورت جامع برای شما شرح می‌دهیم.

  • توسط آموزشگاه مدرک معتبر به کار آموزان اعطا می‌شود: پس از گذراندن دوره‌های آموزش پداگوژی در آموزشگاه فنی سازان، از سمت آموزشگاه برای کار آموزان مدرک اعطا می‌شود. این مدرک برای آنها مزایای و کاربرد زیادی خواهد داشت. توجه داشته باشید که تمامی مدرک‌های این آموزشگاه معتبر می‌باشد.
  •  آموزش‌های پداگوژی توسط بهترین مربیان و اساتید ارائه داده می‌شود: آموزشگاه فنی سازان دارای یک تیم از بهترین اساتید و مربیان پداگوژی است. که افراد بدون نگرانی می‌توانند در این آموزشگاه ثبت نام کنند و از حرفه و مهارت‌های زیاد این مربیان بهره‌مند شوند. شما نیز می‌توانید برای بهبود و ارتقای سطح مهارت‌های خود به این آموزشگاه مراجعه کنید و در کمترین زمان ممکن آموزش‌های لازم را فرا گیرید.
  • یادگیری اصول پداگوژی به صورت کامل و جامع: با توجه به این که تمامی دوره‌های آموزشی، آموزشگاه فنی سازان به عنوان دوره‌های کامل و کاربردی شناخته شده است. بنابراین افراد می‌توانند تمامی اصول پداگوژی را یاد بگیرند. آموزشگاه فنی سازان یکی از برترین آموزشگاه‌ها برای فراگیری آموزش‌ پداگوژی محسوب می‌شود.
  • هزینه مناسب و مقرون به صرفه آموزشگاه: از دیگر مزایای مهم آموزشگاه فنی سازان می‌توان به قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن اشاره کرد. برخی از افراد تصور می‌کنند که آموزشگاه‌ها بابت آموزش در زمینه ‌هایی مختلف هزینه‌های زیادی را از آنها دریافت می‌کنند. اما این آموزشگاه نسبت به آموزشگاه‌های دیگر قیمت بسیار مناسبی را برای متقاضیان در نظر گرفته است. در واقع می‌توان بدون پرداخت کردن هزینه‌های زیاد در این آموزشگاه ثبت نام کرد.

   

  نقد و بررسی‌ها

  هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش پداگوژی”

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های پرطرفدار